Metin2 Anka Yayı

Yılların oyunu Metin2, son güncellemeleriyle oyuna birçok yeni şey kattı. Yeni itemler, yeni özellikler ve daha yeni birçok şey eklenen Metin2, geniş oyuncu kitlesiyle hala günümüzün gözde oyunlarından. Bu makalede oyuna 'Ninja' karakteri için eklenen 'Anka Yayı' hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Yay Hangi Seviye ve Karakter İçin?

Yayı kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olmanız gerekmekte. 'Anka Yayı',  'Ninja' karakteri için çıkarılmış bir silah.

Yayı Nerelerden Düşürebilirim?
Yayı metin taşlarından ve canavarlardan düşürme imkanımız yok. Yayın NPC satışı da bulunmuyor. Yayı bir yerlerden düşüremiyoruz ancak eğer şanslıysanız Karanlığın Sandığı'nı açarak düşürme imkanına sahipsiniz.

Anka Yayı Elde Etme Yöntemleri

Yayı elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduğunuz eşyalara göre 2 yöntemden istediğiniz birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi

Jae-Seon Kim'e :
- +5 veya üstü Sarı Ejderha Yayı
- 10 Adet Altın Kenet
- 10 Adet Safir Oyma Bıçağı
- 100.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Anka Yayı' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin başarısız olma ihtimali mevcuttur. O nedenle Seon-Pyeong elde etme yöntemi kadar zor değildir. İşlem başarılı olduğunda ise yaydaki bonus ve taşlar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi

Seon-Pyeong'a:
- +9 Büyük Şeytan Yayı
- 3 Adet Eskrim Broşürü
- 100 Adet Enerji Parçası
- 2 Adet Kutsama Kağıdı
- 5.000.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Anka Yayı' verir.

Önemli: Anka Yayı'nı Seon-Pyeong'dan elde etmek için Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz daha fazla item ve yang vermeliyiz. Bunun sebebi ise Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi size %100 ihtimalle 'Anka Yayı' verir, başarılı olunca efsun ve taşlar silinmez.

Silahın En Yüksek Alabileceği Değerler (+9 için)
Saldırı Değeri : 487-686
Yarı İnsanlara Karşı Güçlü : %15
Canavarlara Karşı Güçlü : %5
Saldırı Hızı : Silahın her seviyesi için +%15

'Anka Yayı', yüksek saldırı değerinden dolayı, ister okçu ninja olun, ister ise bıçakcı ninja olun mutlaka envanterinizde bulunması gereken silah. Güzel efsun değerleri ve yüksek saldırı gücüyle çok rahat kasılacağınız bir item. Eğer karakteriniz 'Ninja' ise ve imkanınız varsa  mutlaka 'Anka Yayı' elde edip kullanmanızı tavsiye ederiz. Hepinize keyifli oyunlar.

Tarih: 19.09.2016      Okunma: 4390
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024