Metin2 Karabüyü Sura Rehberi

Yılların oyunu Metin2'de en çok tercih edilen karakterlerden biri de Sura'dır. Gerek çok vurduğundan olsun, gerek ise çok zor kasılmayıp Ws'lerde rahat ettiğinden olsun gerçekten güçlü bir karakter. Bu makalede 'Karabüyü Sura Klavuzu' hakkında bilgiye sahip olacaksınız. Karabüyü Sura, alan etkili skillere sahip olduğundan dolayı lonca savaşlarında da klanınızı rahat ettiriyor. O nedenle neredeyse hiçbir eksiği olmayan karakter diyebiliriz.

Statüler
Karabüyü Sura'mızda erken seviyelerde (45 civarı) güçlü bir karaktere getirmek için ilk olarak INT geliştirmeli ve fullemeliyiz. Karabüyü Sura'nın en önemli Statülerinden biri INT'dir. INT'den sonra VIT ve sonrasında DEX fullemeliyiz. Büyü hasarına sahip olduğumuzdan STR'nin hiçbir önemi yoktur. 2 HP 1 INT şeklinde gidebilir , devamında ise DEX fulleyebilirsiniz.

Yetenekleri 
Karabüyü Sura'mızın özel yetenekleri

1) Ateş Hayaleti
Bu yetenek, Karabüyü Sura'yı düellolarda etkili kılan yeteneklerden biridir. Düelloya önem veriyorsanız bu yeteneğe de önem vermelisiniz.

2) Ateş Vuruş
Karabüyü Sura'nın azımsanmayacak hasara sahip alan yeteneği. Lonca savaşlarında çok iş yapan nadir yeteneklerimizden biri olan Ateş Vuruş, ayrıca çok rahat kasılmanızı sağlıyor.

3) Hayalet Vuruş
Karanlık Küre yeteneğimizden sonra en çok hasar veren yeteneğimiz. Bu yetenek de sahip olduğu etrafındakileri yavaşlatma ihtimali sayesinde lonca savaşlarında iş yapıyor.

4) Karanlık Küre
Tam bir düello sevenler yeteneği diyebiliriz. Dolum süresinin çok uzun olmasına karşın çok yüksek bir hasara sahiptir.

5) Karanlık Vuruş
Karabüyü Sura'nın en hızlı yüklenen yeteneklerinden olan Karanlık Vuruş ,hızlı yüklenmesine rağmen saldırı gücü düşük olan yeteneklerden. Yine de art arda kullanırsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

6) Karanlık Koruma
Karabüyü Sura'mızın defansif en önemli özelliklerinden biri. Kullandığınızda %30 hasar azaltması sağlıyor ki bu çok büyük bir değer. Lonca savaşlarında araya girip bu yeteneği kullanıp hasar vermeye devam edebilirsiniz.

Düellolar İçin Yetenek Yükseltme Sırası

Ateş Hayaleti 》Karanlık Koruma 》Karanlık Küre 》Ateş Vuruş 》Karanlık Vuruş 》Hayalet Vuruş

Sura'nızı bu rehbere göre şekillendirirseniz gerek düellolarda , gerek ise kasılırken rahat edebilirsiniz. Bazılarına göre yetenek yükseltme sırası değişebilmektedir ancak statüler kesin gibidir. Bu şekilde devam ettiğinizde sağlam bir Sura'ya sahip olursunuz. Hepinize keyifli oyunlar.

Tarih: 19.09.2016      Okunma: 10875
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024