Zehir Kılıcı Nerden Düşer

Metin2 TR yada Pvp serverler için en önemli ve en değerli aynı zamanda ulaşılması çok zor olan ve çok pahalı itemlerin başında gelen zehir kılıcı Metin2 oyununda nadir olarak karşımıza çıkar. Peki bu nadir karşımıza çıkan zehir kılıcı nerelerde çıkar. Bu yazımızda zehir kılıcı nerelerde çıkar onun hakkında önemli bilgileri siz değerli Metin2 oyunu seven arkadaşlara aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle zehir kılıcı neden bu kadar önemli? Zehir kılıcı sadece 75 Lvl üstü karakterlerinin sahip olabildiği ve kullanabildiği en güçlü ve en değerli itemlerin başında gelir. Zehir kılıcı ortalama zarar ve beceri hasarı gibi bonus efsunlar veren itemlerden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Bu güzel özelliklere sahip olduğundan dolayı zehir kılıcı oldukça pahalıdır. Özellikle ortalama zarar değeri +50 üzeri olan ya da beceri hasarı +30 üzeri olan Zehir Kılıcı piyasada nakit olarak satılmaz, bu item değeri sayesinde sadece takas edilir.  Lafı daha fazla uzatmadan zehir kılıcı nereden düşer hakkında geniş bir bilgi vermeye çalışacağım.

Zehir kılıcını bosslar aracılığı ile düşürme şansımız vardır. Peki hangi bosslar bunlar dediğinizi duyar gibiyim. Hemen size hangi bosslar olduğunu söyleyeyim. Zehir kılıcı Setaou lideri,Setaou savaşçısı ve Setaou askerî bossların yardımı ile zehir kılıcına direk olarak sahip olabilirsiniz. Buz zindanında bulabileceğiniz bu bosslar bilindiği üzere öldürüldüğü zaman ortaya bir sürü item atıyor. Zehir kılıcı da bu droplardan bir tanesidir. Peki sadece bosslar yardımı ile mi zehir kılıcına sahip oluyorsunuz. Bunun cevabını hemen vereyim sandıklarımızın yardımı ile de zehir kılıcına sahip olabiliriz.

Zehir kılıcını sandıklardan elde etmek için öncelikle Azrail sandığı veya örümcek barones sandığına sahip olup sandıklarımızi açtığımızda zehir kılıcına sahip olma şansımız vardır. Sandiklar yardımı ile zehir kılıcına sahip olma şansımız bosslar yardımı ile zehir kılıcına sahip olma ihtimalinden daha düşüktür. Sizde bu pahalı itemlerden olan zehir kılıcını satın almak yerine bir kaç tane sandık açılımı yaparak sahip olabilirsiniz. Yani Azrail ya da Barones sanıklarından oluşan bir envanter dolusu sandığı peş peşe açarak birkaç zehir kılıcı elde edebilirsiniz. 

Evet sevgili Metin2 severler bu yazımızda zehir kılıcı neden önemli neden pahalı ve nasıl elde edebiliriz hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizde anlatılanları uygulayarak zehir kılıcına sahip olabilirsiniz.

Tarih: 20.09.2016      Okunma: 16293
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024