Metin2 Pet Mührü Nasıl Alınır?

Metin2’ye gelen en büyük yeniliklerden birisi de hiç kuşkusuz pet sistemi. Bu yeni petler sayesinde, karakteriniz fazladan HP, SP ve DEF değeri kazanacaktır. Ancak bu petler, karaktere özel olduğu için ticarete ya da pakete koyulamıyor, sadece depoda muhafaza edilebiliyor. Peki, Metin2 pet mührü nasıl alınır ve nasıl kullanılır?

Metin2 pet mührü elde etmek için önce elinizde aynı petin yumurtası olması gerekiyor. Yumurtalar, kuluçka makinesine koyulduktan sonra 1 ile 30 gün arası bir sürede yumurtadan çıkıyor. Bundan sonra kullanmanız için size bağlanan pet, size bir mühür veriyor. Bu mühür sayesinde petinizi çağırabilir ya da geri gönderebilirsiniz. Yani bu pet mühürlerini kazanmak için tek seçeneğiniz, pet yumurtası açmak. 

Kazandığınız yumurtaları 2 şekilde kullanabilirsiniz.

1- Yumurtayı yeni bir pet kazanmak için kuluçka makinesine yerleştirebilirsiniz. 1-30 gün aralığında petiniz yumurtadan çıkacak ve bir pet mührü kazanacaksınız. Bu pet mührünü kullanarak petinizi istediğiniz zaman çağırabilir ve geri gönderebilirsiniz.

2- Yumurtaları küçük yavrular için besin maddesi olarak kullanabilirsiniz. Beslenmesi gereken küçük yavru ve petinizi, kuluçka makinesine koyulmamış yumurtayı kullanarak besleyebilirsiniz.

Peki, hangi pet yumurtası nereden çıkar? 

Her Metin2 pet yumurtası farklı bosslardan çıkıyor.

Maymun Yumurtası: Maymun yumurtası, oyuncuya 1 adet küçük maymun mührü verir. Yumurtadan 7 gün sonra çıkan maymun yumurtası size 1 adet ‘’Küçük Maymun’’ kazandıracaktır. Maymun yumurtasını, Kaya maymunu, Yürüyen maymun ve Maymun Lordu bosslarından elde edebilirsiniz. 

Örümcek Barones Yumurtası: Örümcek Barones Yumurtasını, Örümcek Barones adlı bosstan elde edebilirsiniz. Yumurayı kuluçka makinesine koyduktan 7 gün sonra 1 adet ‘’Küçük Örümcek Barones Mührü’’ kazanacaksınız. 

Razador Yumurtası: Razador yumurtası, Razador adlı bosstan çıkmaktadır. Yumurtayı kullandıktan sonra 7 gün sonra 1 adet ‘’Küçük Razador Mührü’’ kazanırsınız. Bunun ardından petinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nemere Yumurtası: Nemere yumurtası, oyunda Nemere adlı bosstan çıkmaktadır. Yumurtayı kullandıktan 7 gün sonra 1 adet ‘’Küçük Nemere Mührü’’ kazanırsınız. 

Mavi Ejderha Yumurtası: Mavi Ejderha Yumurtası, adından anlaşılabileceği gibi, Mavi Ejderha Bossundan elde edilmiyor. Mavi Ejderha Yumurtası kazanmak için tek çareniz, Metin2 Nesne Market üzerinde satılan Kader Çarkı itemidir. Kader çarkı, ticaret ve pazara koyulabilir, depolanabilir ve şansınız varsa küçük bir ihtimalle oyun içerisinden çıkarılabilir. Kader çarkından çıkan Mavi Ejderha Yumurtası kullanıldıktan 7 gün sonra size 1 adet ‘’Küçük Mavi Ejderha Mührü’’ verir. 

Bütün petlerin, yumurtadan çıktıktan sonra kullanım süresi 1 ile 30 gün arasındadır. Petin kullanım süresi, pet kuluçka makinesindeyken oyun tarafından rastgele olarak belirlenir. 

Tarih: 18.09.2016      Okunma: 8254
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024