Metin2 ve Knight Pvp Tanıtım Scripti

Merhabalar,

Son zamanlarda birçok istek ve paylaşılan sitelerdeki linklerin kırık olması nedeniyle yukarıda resmini gördüğünüz scripti sizlerle paylaşmayı kararlaştırdık. Uzun süredir metin2 oynayan veya ilgilenen arkadaşlar resimden scripti hatırladığına eminim. Evet, bu script serverlar.gen.tr'nin iki nesil önceki scripti. Scriptin ne ile ilgili ve nasıl bir yapısı olduğuna fikir sahibi olduğunu düşünerek tanıtma faslını atlayıp direkt kuruluma geçelim.

Başlamadan önce hosting panelinizden kendinize bir adet veri tabanı ve veri tabanı kullanıcısı oluşturmalısınız.

  • Buraya tıklayarak bizlere gerekli olan dosyaları indirelim
  • Dosyalarımızı zip arşivinden çıkartalım. Arşiv şifresi yoktur.

İndirdiğiniz dosyalar içerisinde düzenlemeniz gereken birden çok dosya bulunabilir. Biz sizlere scripti çalıştırmanızda gerekli olan dosyaları nasıl düzenleyeceğinizi göstereceğiz. 

  • Ftp klasörü içerisinde config.php isimli dosyayı bulun ve Notepad++ veya Not defteri ile açın. 2 ile 6. satırlar arasını yazdığımız notlara dikkat ederek doldurun ve ardından dosyayı kayıt edin.
  • Sitenize bağlanın (FileZilla tavsiyemdir) ve public_html veya www klasörünün içerisine indirdiğiniz klasör içerisindeki dosyaları yükleyin.

Eğer subdomain veya uzantılı olarak kullanmak istiyorsanız (örneğin siteadi.com/pvp veya /metin2 gibi) hangi isimle kullanmak istiyorsanız o isimle klasör oluşturun ve dosyaları onun içerisine yükleyin.

  • Veri tabanı ve veri tabanı kullanıcısı oluşturduğunuzu varsayıyoruz. Şimdi hostinginize giriş yapın ve cPanel'den Phpmyadmin'e girin. Burada hangi tabloya yükleme yapacaksanız onu açın ve İçe Aktar sekmesine gelin. Veri tabanı klasöründeki sql.sql dosyasını seçin ve yükleyin.

Script kurulumu bitti artık kullanabilirsiniz!

Birkaç bilgilendirme; scripti direkt arşivden çıkartıp yükledim herhangi bir düzenleme yapmadım. Görsellik olarak düzenlemek istediğiniz yerler olabilir istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Scriptte herhangi gizli kod veya açık bulunmamaktadır.

Kurulum ve daha sonrasında yaşadığınız tüm sorunlar için yorum yazarak iletebilirsiniz ücretsiz destek sağlanacaktır.

Scripti localde kurup denedim bu yüzden demo adresi yok ancak konunun başında da dediğim gibi bir çoğunuzun bildiği ve hatırladığı script. Eğer kuran ve kullanan varsa yorum olarak ekleyip arkadaşlara yardımcı olabilir.

Dipnot: Oy verirken Paralel erişim engellendi! hatası alanlar yorum.php içerisindeki 122. satırdaki site adresini kendi site adresinizle değiştirin. Sorununuz çözülecektir.

Tarih: 23.04.2017      Okunma: 4262
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023Anka2
Turna2