Alev Kral Boss Rehberi

Metin2 oyununda güçlü bosslardan bir tanesi olan Alev Kral bossu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tam yerindesiniz. Bu yazımızda Alev Kral nerde çıkar, hangi itemler düşer gibi birçok faydalı bilgiler sunmaya çalışacağım.

Evet arkadaşlar nedir bu Alev Kral bossu?

Alev Kral 73 level ve patron boss grubundandır. Bu boss 17.580 exp sahiptir. Level 90 olunca sizden biyolog görevi olarak alev kralı bulup kesmenizi isteyecektir.

Alev Kral yalnız başına değil yanında yaratıklar ile karşımıza çıkar. Alev Kralın yanında 3 adet alev hayaleti, 1 adet alev ve 2 tanede alev savaşçısı ile karşımıza çıkar.

Bu bossu keserek bir çok iteme sahip olabilirsiniz. Alev Kralı sandığı, ruh taşı, liderin ruh taşı, liderin notları, kontraplak, mavi iksir, kırmızı iksir ve yang itemleri çıkmaktadır. Ayrıca Alev Kral sandığında bir çok item çıkmaktadır. Bu sandığın içinden exp, yang, silah olarakta yıldırım kuşu çan, cennet kuşu yelpaze, hortlak dişi kılıcı, sarı ejderha yayı, partizan, muharebe kılıcı
zırh olarak ise ejderha tanrısı zırh, küpe çiceği takım, soylu kadın elbisesi, ruh plaka zırh,
takı olarakta kristal kolye, kristal küpe, kristal bilezik ve son olarak kan hapı, tanrıçanın gözyaşı, gözlem bandı, kutsama kağıdı, tecrübe yüzüğü, hırsızın eldiveni, 20 tane cesaret pelerini, 30 adet yeşil iksir, altın yüzük çıkmaktadır.

Son olarak Alev Kral nerde karşımıza çıkar ondan bahsedelim. Alev Kralı doyyumhwan haritasında nadirde olsa karşımıza çıkar. Sizde alev kralı keserek bir çok değerli iteme sahip olabilirsiniz.

Tarih: 07.12.2016      Okunma: 3667
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024