Havalı Çelik Yay Nerede Düşer

Merhaba metin2 severler bugün sizlere Metin2 oyunundaki güzel ve değerli aynı zamanda popüler silahlardan bir tanesi olan havalı çelik yay hakkında bazı bilgiler vereceğim. Öncelikle havalı çelik yay nasıl bir silahtır onu tanıyalım. Havalı çelik yay 75 lvl olan bir silahtır.Havalı çelik yay silahını ninja karakteri giyebilir. Ayrıca 3 adet boş yuvası bulunan silahı eklenebilir taşlarla güçlendirebilirsiniz.

Şimdi de havalı çelik yaya nasıl sahip oluruz ve nereden çıkar hakkında bilgi verelim. Havalı çelik yaya canavarları öldürerek ve sandık açarak sahip olabiliriz. Havalı çelik yaya sahip olabilmek için setaou lideri, setaou avcısı, setaou savaşçısı, setaou komutanı, setaou okçusu canavarlarından bir tanesini keserek havalı çelik yay düşürebilirsiniz. Ayrıca örümcek barones sandığı ve azrail  sandığı açarak havalı çelik yaya sahip olabilirsiniz.

Havalı çelik yayı taş ekleyerek güçlendirme yapabilirsiniz bunun için bir kaç adet taş bulunmaktadır. Bu taşlar şunlardır; lycanlara karşı güçlü taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, savaşçıdan korunma taş, ninjadan korunma taş, canavardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı, öldürücü darbe taşı olmak üzere 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Sizde canavar keserek ve sandık açarak havalı çelik yay itemine sahip olabilir ve taşlar ekleyerek iteminizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 23.04.2017      Okunma: 2877
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019