Havalı Çelik Yay Nerede Düşer

Merhaba metin2 severler bugün sizlere Metin2 oyunundaki güzel ve değerli aynı zamanda popüler silahlardan bir tanesi olan havalı çelik yay hakkında bazı bilgiler vereceğim. Öncelikle havalı çelik yay nasıl bir silahtır onu tanıyalım. Havalı çelik yay 75 lvl olan bir silahtır.Havalı çelik yay silahını ninja karakteri giyebilir. Ayrıca 3 adet boş yuvası bulunan silahı eklenebilir taşlarla güçlendirebilirsiniz.

Şimdi de havalı çelik yaya nasıl sahip oluruz ve nereden çıkar hakkında bilgi verelim. Havalı çelik yaya canavarları öldürerek ve sandık açarak sahip olabiliriz. Havalı çelik yaya sahip olabilmek için setaou lideri, setaou avcısı, setaou savaşçısı, setaou komutanı, setaou okçusu canavarlarından bir tanesini keserek havalı çelik yay düşürebilirsiniz. Ayrıca örümcek barones sandığı ve azrail  sandığı açarak havalı çelik yaya sahip olabilirsiniz.

Havalı çelik yayı taş ekleyerek güçlendirme yapabilirsiniz bunun için bir kaç adet taş bulunmaktadır. Bu taşlar şunlardır; lycanlara karşı güçlü taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, savaşçıdan korunma taş, ninjadan korunma taş, canavardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı, öldürücü darbe taşı olmak üzere 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Sizde canavar keserek ve sandık açarak havalı çelik yay itemine sahip olabilir ve taşlar ekleyerek iteminizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Tarih: 23.04.2017      Okunma: 6905
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024