İtemin Giyilme Levelini Değiştirme

Merhabalar,

Son dönemde gözde pvp server tipi olarak karşımıza çıkan emek veya tr tipi diye tabir ettiğimiz pvp server türlerinde bazı itemlerin veya eşyaların giyilme levelini değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Örneğin geçenlerde bir oyun gördüm 1 başlangıç 55 level bitişti. Muharebe gibi yüksek level itemlerin giyilme levelleri düşürülmüş ve metin2 pvplere farklı bir konsept şeklinde karşımıza çıkmıştı. Hoş tutuldu veya tutulmadı ayrıntılı bilgim olmasa da o zamandan aklımda kalmış, itemlerin giyilme levellerini değiştirmeyi yazmayı planlamıştım.

1-55 gibi sizde 1 başlangıç 150 bitiş muharebe 100. seviyede giyilebilir gibi farklı bir konsept ile server hazırlayabilirsiniz.

Kullanım amaçlarını çeşitlendirebiliriz ve bu uzar gider. En iyisi biz direkt nasıl yapacağımıza geçelim.

► İlk adım olarak oyunumuzun Navicatına bağlanalım

Player tablosunda item_proto tablosunu açalım

Giyilme levelini değiştirmek istediğiniz itemi bulalım ve o satıra sağa doğru kaydırarak limitvalue0 sütunundaki değeri kaç levelde giyilmesini istiyorsak onunla değiştirelim

► Ardından servere reboot atalım. Oyuna girdiğinizde belirlediğiniz levelin geçerli olduğunu göreceksiniz

İyi oyunlar, bol oyuncular!

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 14.12.2016      Okunma: 5552
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019