Orkide Çan Nereden Düşer

Sevgili Metin2 sever değerli arkadaşlar, bugün sizlere Metin2 de bulunan itemlerden bir tanesi olan orkide çanı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Metin2 oyununda güzel itemlerden bir tanesi olan orkide çanı nereden çıkar?

Orkide çanı itemini sandıklardan çıkabilir veya  canavardan düşebilir. Orkide çanı Setaou lideri, setaou avcısı, setaou yargıcı, setaou savaşçısı canavarlarından düşebilir. Ayrıca Azrail sandığı ve örümcek barones sandığından da orkide çanı çıkmaktadır. Şaman karakterinin giyebildiği orkide çanı 75 leveldir.

Orkide çanının üç tane boş yuvası bulunmaktadır. Bu yuvalara bazı taşlar ekleyerek Orkide canını güçlendirebilirsiniz.Orkide çanına eklenebilir çanlar şunlardır:

Canavarlardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı, öldürücü darbe taşı, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, lycandan koruyan taş olmak üzere 9 tane taştan isteğinizi orkide çanına ekleyebilir ve orkide çanınızı güçlendirebilirsiniz.

Sevgili Metin2 sevenler sizde daha çok azrail sandığı ve örümcek barones sandığıni açarak orkide çanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca eklenebilir taşlardan isteğinizi seçebilir ve orkide çanınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Ne kadar çok Setaou lideri, setaou avcısı, setaou yargıcı, setaou savaşçısı canavarı öldürürseniz o kadar çok orkide çanına sahip olma şansınız artar.

Evet sevgili metin2 sevenler bugün sizlere Orkide çanı nedir, nereden düşer, hangi canavarlardan düşer, hangi taşlar eklenebilir hakkında faydalı bilgiler sunmaya çalıştım.

Tarih: 16.10.2016      Okunma: 8360
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024