Orkide Çan Nereden Düşer

Sevgili Metin2 sever değerli arkadaşlar, bugün sizlere Metin2 de bulunan itemlerden bir tanesi olan orkide çanı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Metin2 oyununda güzel itemlerden bir tanesi olan orkide çanı nereden çıkar?

Orkide çanı itemini sandıklardan çıkabilir veya  canavardan düşebilir. Orkide çanı Setaou lideri, setaou avcısı, setaou yargıcı, setaou savaşçısı canavarlarından düşebilir. Ayrıca Azrail sandığı ve örümcek barones sandığından da orkide çanı çıkmaktadır. Şaman karakterinin giyebildiği orkide çanı 75 leveldir.

Orkide çanının üç tane boş yuvası bulunmaktadır. Bu yuvalara bazı taşlar ekleyerek Orkide canını güçlendirebilirsiniz.Orkide çanına eklenebilir çanlar şunlardır:

Canavarlardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı, öldürücü darbe taşı, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, lycandan koruyan taş olmak üzere 9 tane taştan isteğinizi orkide çanına ekleyebilir ve orkide çanınızı güçlendirebilirsiniz.

Sevgili Metin2 sevenler sizde daha çok azrail sandığı ve örümcek barones sandığıni açarak orkide çanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca eklenebilir taşlardan isteğinizi seçebilir ve orkide çanınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Ne kadar çok Setaou lideri, setaou avcısı, setaou yargıcı, setaou savaşçısı canavarı öldürürseniz o kadar çok orkide çanına sahip olma şansınız artar.

Evet sevgili metin2 sevenler bugün sizlere Orkide çanı nedir, nereden düşer, hangi canavarlardan düşer, hangi taşlar eklenebilir hakkında faydalı bilgiler sunmaya çalıştım.

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 16.10.2016      Okunma: 3757
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019