Üyelik Formu

Kullanıcı adı
Şifre
Şifre
E-posta
Güvenlik kodu
 Yasal Uyarı
Sitemiz (pvp-serverler.org) pvp server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara ve sunucu sahiplerine yardımcı olmaktadır. 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve sitemizde üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak iletişime geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır.
 Site Kullanım Koşulları
 pvp-serverler.org sitesi ve bu alandaki tüm sayfalar aşağıdaki maddelerde site veya sitemiz adı altında isimlendirilmiştir.
 Siteye üye olurken kolay hatırlayabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre seçiniz. Kullandığınız kullanıcı adı ve e-posta adresini tekrar kullanamayacağınızı unutmayınız.
 Siteye girilen tanıtımlardan ve yazılan yorumlardan (Facebook ve Disqus'da dahil) tamamen yazan kullanıcı sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 Siteye üye olan kullanıcılar doldurdukları bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Kaydetmiş olduğu bilgilerden doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu tutulacaktır.
 Serverinizi siteye bir kere ekleyebilirsiniz ve bir kere sıralamaya dahil olabilir.
 Sıralama sistemimize hile karıştırdığı tespit edilen her serverin popülarite puanı sıfırlanır veya server yayından kaldırılır.
 Sitemiz gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin tanıtımları düzenleme veya kaldırma yetkisini kendinde tutar.
 Siteye üye olan herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019