Sonbahar Yelpazesi Nereden Düşer

Metin2 oyununda şaman karakterine sahip kişilerin sahip olmak istediği popüler itemlerden bir taneside sonbahar yelpazesi itemidir. Sonbahar yelpazesi iteminden biraz bahsetmek gerekirse bu item yazımızın başında bahsettiğimiz gibi şaman karakteri giyebilir ve 30 levele sahip bir itemdir. Bu değerli itemde 2 adet boş yuva bulunmaktadır. Ayrıca dilerseniz eklenebilir taşlarla sonbahar yelpazesi silahınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Evet! Metin seven değerli arkadaşlar bu sonbahar yelpazesine nasıl elde edebiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Hemen cevabını vermek gerekirse sonbahar yelpazesi itemini 6 tane canavarı keserek elde edebilirsiniz. Malesef sandık açarak bu iteme sahip olamazsınız. Sonbahar yelpazesi düşürmek için hangi canavarları kesmek gerekiyor? Sonbahar yelpazesi itemine sahip olmak için vahşi akrep adam, kırmızı zehirli örümcek, yılan okçu, akrep okçu, akrep adam ve lânetli kurt canavarlarından bir tanesini keserek sonbahar yelpazesi silahını düşürebilirsiniz.

30 Level olması nedeniyle çok fazla güçlü olmayan bu silahı biraz daha güçlü yapmak için eklenebilir taşları kullanabilirsiniz. Peki ben hangi taşları ekleyerek güçlendirme yapacağım sorusunu cevabını hemen vereyim? Öncelikle sonbahar yelpazesi itemine 9 adet eklenebilir taş bulunmaktadır. Lycandan koruyan taş, öldürücü darbe taşı, kavrama taşı, soğutma taşı, canavardan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, samandan koruyan taş ve suradan koruyan taştır. İstediğiniz gibi bu taşları kullanarak sonbahar yelpazesi itemini daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Tarih: 22.10.2016      Okunma: 4034
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024