Ox Eventi Nasıl Yapılır

Metin2 oyuncularının bilgilerini yarıştırdığı ve şüphesiz en sevdiği etkinlik olan Ox Yarışması'nı başlatabilmek için yönetici hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından:

1- Sohbet satırına '/go ox' yazarak yarışmanın yapılacağı haritaya ışınlanın.

2- Yarışmayı başlatmak için gerekli olan İsimsiz Çiçekleri '/m 20358' koduyla yanınıza çağırın ve üzerine tıklayarak ilgili menüden ox kapılarını/girişlerini açın. Bu isimlendirme filesten filese farklılık gösterebilir.

3- Oyuncularınızın gelmesi için yeteri kadar bekledikten sonra yeniden çiçeğe tıklayın ve ox kapılarını/girişlerini kapatın. Bu işlemden sonra dışarıda kalan oyuncular ancak izleyici olarak yarışma haritasına gelebilir.

4- İsimsiz Çiçeklere tıklayıp soruyu gönderin ve yarışmayı başlatın.

Genelde sorular otomatik olarak gönderilmez. Her soru cevaplandıktan sonra ve elenenler yarışma alanından çıkartıldıktan sonra yeni soru göndermek için yeniden İsimsiz Çiçekleri kullanın.

Güvenlik amaçlı GM'lerin ticareti kısınlandıktan beri bazı ox questlerinde birde 'Ödül Verme' özelliği bulunmaktadır. Bunun için ise yarışma tamamlanıp kazanan belli olduktan sonra İsimsiz Çiçeklere tıklayıp ödül verme menüsünden kazananın ismi ve kazandığı itemin kodunu yazarak ödülünü verebilirsiniz.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 03.08.2017      Okunma: 988
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019