Ox Eventi Nasıl Yapılır

Metin2 oyuncularının bilgilerini yarıştırdığı ve şüphesiz en sevdiği etkinlik olan Ox Yarışması'nı başlatabilmek için yönetici hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından:

1- Sohbet satırına '/go ox' yazarak yarışmanın yapılacağı haritaya ışınlanın.

2- Yarışmayı başlatmak için gerekli olan İsimsiz Çiçekleri '/m 20358' koduyla yanınıza çağırın ve üzerine tıklayarak ilgili menüden ox kapılarını/girişlerini açın. Bu isimlendirme filesten filese farklılık gösterebilir.

3- Oyuncularınızın gelmesi için yeteri kadar bekledikten sonra yeniden çiçeğe tıklayın ve ox kapılarını/girişlerini kapatın. Bu işlemden sonra dışarıda kalan oyuncular ancak izleyici olarak yarışma haritasına gelebilir.

4- İsimsiz Çiçeklere tıklayıp soruyu gönderin ve yarışmayı başlatın.

Genelde sorular otomatik olarak gönderilmez. Her soru cevaplandıktan sonra ve elenenler yarışma alanından çıkartıldıktan sonra yeni soru göndermek için yeniden İsimsiz Çiçekleri kullanın.

Güvenlik amaçlı GM'lerin ticareti kısınlandıktan beri bazı ox questlerinde birde 'Ödül Verme' özelliği bulunmaktadır. Bunun için ise yarışma tamamlanıp kazanan belli olduktan sonra İsimsiz Çiçeklere tıklayıp ödül verme menüsünden kazananın ismi ve kazandığı itemin kodunu yazarak ödülünü verebilirsiniz.

Tarih: 03.08.2017      Okunma: 2846
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024