Navicat İtem Fiyatlarını Düzenleme

Merhabalar,

2017 yılının son çeyreğine yaklaşırken metin2 pvp serverlerde ki duruma göz attığımızda oyuncuların eskiyi aradığını, eskiye duyulan özlemin arttığını açıkça görebiliyoruz. Bunun nedenini araştırdığımızda ise son zamanlarda açılan serverlerin kolayca oyunun son derecesine ulaşılabildiğini ve bu dereceden sonra oyuncuların oynamak için bir sebebi kalmadığını görebiliyoruz. Durum böyle olunca oyuncular olarak devamlı bir serverde oynamak yerine yeni heyecanlar bulabileceğimiz yeni serverlere kayıyoruz. Sonuca baktıyoruz; devamlılığı ve kalıcılığı sağlayamayan yüzlerce oyun ve sürekli sezon yaparak açılan eski serverler ve birçok server çöplüğü.

Navicat İtem Fiyatını Değiştirme

Serverlerimizde kalıcığı sağlamak için yapabileceğimiz ilk adımlardan birisi item fiyatlarını artırmak ve itemlerin son seviyeye ulaştırılmasını zorlaştırmak olabilir. Oyuncular geliştirmek için + basma yani yükseltme itemini kolayca elde edemediğinde oyunda son dereceye ulaşmak için biraz daha çaba harcaması gerekecek ve buda dolayısıyla daha çok zaman ayırmasını gerektirecektir.

İşin sözel kısmını bir tarafa bırakıp bu değişimi nasıl yapacağımıza geçelim:

• Navicat bağlanalım ve 'player' tablosunu açalım.

\\

• 'item_proto' ya 2 kere tıklayarak yeni bir pencerede açılmasını sağlayalım.

\

• Fiyatını değiştirmek istediğiniz itemi bulun ve alttaki nav çubuğuyla biraz sağa doğru hareket ettirin.

Gold sütununu göreceksiniz. Bu sütunda yazan değerler şuanda geçerli olan itemin fiyat değeridir. Değiştirmek istediğiniz değeri yang cinsinden yazın ve kaydedin.

Örneğin 200m için 200000000, 200k için 200000 gibi.

• Her zaman olduğu gibi her şeyi düzenledikten sonra serverinize reboot atın ve değişikliklerin oyuna işlemesini sağlayın.

Tarih: 31.08.2017      Okunma: 2515
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024