Dev Çöl Kaplumbağası Rehberi

Merhaba metin2 oyununu severek oynayan değerli arkadaşlar bu yazımızda size Çöl Kaplumbağası bossu hangi haritada çıkar, nasıl bir bosstur, kesince verdiği itemler, Çöl Kaplumbağası Sandığı'ndan neler çıkar hakkında detaylı ve faydalı bilgiler sunmaya çalışacağım.

Öncelikle Çöl Kaplumbağası bossu 67 level ve patron bosslardan bir tanesidir. Bu Boss 21.520 exp sahiptir. Çöl Kaplumbağası bossu nadir ve aralıklarla çıkan bir patron bossdur. Çöl Kaplumbağası bossu Yongbi Çölü yani diğer adıyla büyük çöl adlı haritada karşımıza nadirde olsa çıkar. Bu canavar yanlız değil yanında bir çok yaratıkla ortaya çıkar. Çöl Kaplumbağası bossu yanında 2 çöl haydutu, 1 akrep okçu, 1 yılan okçu yaratıkları ile ortaya çıkar. Ayrıca bu leveliniz 90 olunca size biyolog görevi olarak çöl Kaplumbağası bossu bulmanızı isteyecektir.

Şimdi de verdiği itemler hakkında biraz bilgi verelim. Eğer Çöl Kaplumbağası bossunu öldürürsek bize çöl Kaplumbağası sandığı, ruh taşı, 90 Level biyolog görevinin ruh taşı, kontraplak,liderin notu itemleri vermektedir.

Evet metin 2 severler bize verdiği itemlerden bir tanesi olan çöl Kaplumbağası sandığını açarsak hangi itemler karşımıza çıkar bu sorunun cevabını hemen vereyim.

Eğer çöl Kaplumbağası sandığını açarsak içinden su perisi kılıcı, elektro manyetik pala, ejderha tanrısı zırhı, ruh plaka zırh,küpe çiçeği takımı,soylu kadın elbisesi, ametist kolye, ametist bilezik, ametist küpe, kan hapı, tecrübe yüzüğü, hırsızın eldiveni, kutsama kağıdı, tanrıçanın göz yaşı, gözlem bandı, cesaret pelerini, kaçağın pelerini ve büyük yeşil pot itemleri bu sandıktan çıkmaktadır.Gördüğünüz gibi sandığı açarak bir çok güzel ve değerli iteme sahip olabilirsiniz.

Hemen sizde Yongbi çölü haritasında daha çok vakit geçirebilirler ve bu güzel itemlere sahip olma şansını kaçırmamış olursun.

Tarih: 24.01.2017      Okunma: 4178
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024