Kin Kılıcı Nereden Çıkar

Öncelikle kin kılıcı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum ve ardından nereden çıkar hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Kin kılıcı savaşçıların kullanabildiği bir çift el silahtır. Kin kılıcı 75 level olduğu için ortalama beceri ve hasar verir. Peki kin kılıcı nereden çıkar? Bu soruyu şöyle cevaplıyayım.Kin kılıcı sandıktan çıkmaktadır ve metin taşından ya da canavarlardan düşebilir. Kin kılıcı her sandıktan değil belli sandıklardan çıkar bu sandıkları şunlardır; Azrail sandığı ve örümcek barones sandığı olmak üzere iki adet sandıktan kin kılıcı çıkar. Hangi canavarlardan kin kılıcı düşer? Kin kılıcı Nemere ve razador canavarlarından düşebilir.

Kin kılıcı özel bir silahtır. Kin kılıcını özel yapan şey bu silahın kendine has ve özel artan ve azalan beceri bonusuna sahip olmasıdır.

Peki kin kılıcını artı basarken neler istenir? Bunlar yang, iki tane bilinmeyen ilaç, iki tane kurbağa dili, iki tane kurbağa bacakları, bir tane beyaz inci, 1 tane kan kırmızı inci, 1 tane mavi inci, 2 tane savaşçı sembolü, 2 tane buz parçasıdır. Sizde bunları kullanarak kin kılıcınızı artı basabilirsiniz. Ayrıca kin kılıcına taşlar ekleyebilir ve daha güçlü hale getirebilirsiniz. Kin kılıcına eklenebilir taşlar şunlardır: Lycanlara karşı güçlü taş, Şamandan koruyan taş,suradan koruyan taş, Savaşçıdan koruyan taş, Ninjadan koruyan taş,  Canavardan koruyan taş, Soğutma taşı,Kavrama taşı, Öldürücü darbe taşı olmak üzere dokuz tanedir. Üç tane yuvası bulunan kin kılıcına bu dokuz taştan üç tanesini ekleyebilirsiniz. Sizde bu güzel faydalı bilgilerden yararlanarak kin kılıcına sahip olabilirsiniz. Normal şartlarda ortalama ve beceri hasar veren silahların ortalaması yüksek olanları değerlidir. Ancak kin kılıcı zihinsel savaşçı tarafından wslerde kullanılacak ise bu silahın beceri hasarı yüksek olanları kullanılmalıdır.

Tarih: 25.09.2016      Okunma: 6291
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023Anka2
Anka2