Kin Kılıcı Nereden Çıkar

Öncelikle kin kılıcı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum ve ardından nereden çıkar hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Kin kılıcı savaşçıların kullanabildiği bir çift el silahtır. Kin kılıcı 75 level olduğu için ortalama beceri ve hasar verir. Peki kin kılıcı nereden çıkar? Bu soruyu şöyle cevaplıyayım.Kin kılıcı sandıktan çıkmaktadır ve metin taşından ya da canavarlardan düşebilir. Kin kılıcı her sandıktan değil belli sandıklardan çıkar bu sandıkları şunlardır; Azrail sandığı ve örümcek barones sandığı olmak üzere iki adet sandıktan kin kılıcı çıkar. Hangi canavarlardan kin kılıcı düşer? Kin kılıcı Nemere ve razador canavarlarından düşebilir.

Kin kılıcı özel bir silahtır. Kin kılıcını özel yapan şey bu silahın kendine has ve özel artan ve azalan beceri bonusuna sahip olmasıdır.

Peki kin kılıcını artı basarken neler istenir? Bunlar yang, iki tane bilinmeyen ilaç, iki tane kurbağa dili, iki tane kurbağa bacakları, bir tane beyaz inci, 1 tane kan kırmızı inci, 1 tane mavi inci, 2 tane savaşçı sembolü, 2 tane buz parçasıdır. Sizde bunları kullanarak kin kılıcınızı artı basabilirsiniz. Ayrıca kin kılıcına taşlar ekleyebilir ve daha güçlü hale getirebilirsiniz. Kin kılıcına eklenebilir taşlar şunlardır: Lycanlara karşı güçlü taş, Şamandan koruyan taş,suradan koruyan taş, Savaşçıdan koruyan taş, Ninjadan koruyan taş,  Canavardan koruyan taş, Soğutma taşı,Kavrama taşı, Öldürücü darbe taşı olmak üzere dokuz tanedir. Üç tane yuvası bulunan kin kılıcına bu dokuz taştan üç tanesini ekleyebilirsiniz. Sizde bu güzel faydalı bilgilerden yararlanarak kin kılıcına sahip olabilirsiniz. Normal şartlarda ortalama ve beceri hasar veren silahların ortalaması yüksek olanları değerlidir. Ancak kin kılıcı zihinsel savaşçı tarafından wslerde kullanılacak ise bu silahın beceri hasarı yüksek olanları kullanılmalıdır.

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 25.09.2016      Okunma: 1921
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019