Metin2 Pvp Giriş İndexi #2

Merhabalar,

Daha önce bir index paylaşımımız olmuştu ve bu paylaşımların devamının geleceğini söylemiştik.

Bu seferkini internette gezinirken eklenen serverlerden bir tanesinin indexi hoşumuza gitti ve bu indexi yapıp sizlerle de paylaşmaya karar verdik.

Önce indexten bir görüntü:

yeni

Gel gelelim indexin kurulumuna:

  • 1- İndirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkartın.
  • 2- index.php dosyasını açın ve en üst satıra yazdığımız yerleri doldurun. İndex içerisinde tek tek yazı aramamanız için değişkene atadık buraya girdiğiniz yazılar direkt olarak gerekli yerlerde çıkacaktır.
  • 3- Oyun sitenizin anasayfasına veya hangi dizinde bulunmasını istiyorsanız oraya yükleyin.
  • 4- İndex kurulumu bu kadar.

Dipnot:

  • 1- İndex içerisindeki resimlerde değişiklik yapmak istiyorsanız image, images ve thumbs klasörlerinin içerisindeki resim dosyalarını düzenleyin.
  • 2- Logoyu direkt olarak yükledik ilgili yeri silip arkaplanını yeniden siyah yapıp üzerine serverinizin adını yazabilirsiniz. Bu işlemi Paint ile de yapabilirsiniz. Daha profesyonel yapmak istiyorsanız Adobe Photoshop programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doldurmanız gereken ayarlar kısmından bir görüntü:

 

Linkler:

Canlı demo adresi için buraya tıklayın.

İndexi indirmek için buraya tıklayın.

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 11.12.2016      Okunma: 2241
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019