Metin2 Güneş Kılıcı

Değişmeyen favori oyunumuz Metin2, son zamanlarda getirdiği yeni yamalarla geniş kitlede bulunan oyuncularını memnun etmek amaçlı birçok yeni şey getirdi. Bu yeniliklerden biride oyunun en çok tercih edilen karakterlerinden 'Savaşçı' için getirilen 'Güneş Kılıcı'.

Kılıç Hangi Seviye ve Karakter İçin?

Kılıcı kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olmanız gerekmekte. 'Güneş Kılıcı' sadece 'Savaşçı' karakteri için çıkarılmış bir kılıç.

Kılıcı Nerelerden Düşürebilirim?

Kılıcı metin taşlarından ve canavarlardan düşürme imkanımız yok. Kılıcın NPC satışı da bulunmuyor. Kılıcı bir yerlerden düşüremiyoruz ancak Karanlığın Sandığı'nı açarak düşürme imkanına sahibiz.

Kılıcı Elde Etme Yöntemleri

Kılıcı elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduğunuz eşyalara göre dilediğiniz 2 yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi

Jae-Seon Kim'e :
- +5 veya üstü Elektromanyetik Pala
- 10 Adet Gümüş Kenet
- 10 Adet Safir İşleme
- 100.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Güneş Kılıcı' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin başarısız olma ihtimali mevcuttur. İşlem başarılı olduğunda ise silahtaki bonus ve taşlar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi
Seon-Pyeong'a :
- +9 Yarı İnsan Kılıç
- 3 Adet Eskrim Broşürü
- 100 Adet Enerji Parçası
- 2 Adet Kutsama Kağıdı
- 5.000.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Güneş Kılıcı' verir.

Önemli: Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi gördüğünüz üzre Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz tuzludur. Bunun sebebi Seon Pyeong'dan elde etme yöntemi %100 ihtimalle size 'Güneş Kılıcı' verir, silahtaki bonus ve taşlar ise sabit kalır.

Silahın En Yüksek Alabileceği Değerler (+9 için)
Saldırı Değeri : 417-498
Yarı İnsanlara Karşı Güçlü : %15
Canavarlara Karşı Güçlü : %5
Saldırı Hızı : Silahın her seviyesi için +%15

Eğer sizde çoğu kişi gibi 'Savaşçı' karakterini seviyor ve tercih ediyorsanız Güneş Kılıcı'nı deneyebilirsiniz. Elde etme yöntemi her ne kadar tuzlu da olsa şansınıza güvenip Karanlığın Sandığı'nı açarak düşürebilirsiniz. Kılıç özellikle zihinsel Savaşçı'lar için çok güçlü bir silah. Umarız silahı elde eder ve eğlenceli oyunlar geçirirsiniz.

Tarih: 19.09.2016      Okunma: 4122
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024