Kırmızı Demir Pala Nerden Düşer

Kırmızı demir pala yani kısa adıyla kdp 30 levelin en güzel ve en trend itemlerden biri olma özelliğine sahiptir. Kırmızı demir pala itemi zihinsel skill kullanan savaşçı karakteri için önemli itemlerden bir tanesidir. Çünkü çift el silahları arasında kırmızı demir pala çok önemlidir. Peki bu kırmızı demir pala itemine nasıl sahip olabilirsiniz?

Kırmızı demir pala hangi slottan çıkar?

Kırmızı demir pala vadide mistiklerin bulunduğu alanda mistik isimli slottan çıkar.

Bir çok mistik keserek kırmızı demir palaya sahip olma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Bir çok mistik olmasına rağmen kırmızı demir pala çıkma ihtimali çok azdır bundan dolayı bir çok mistik keserek vadide daha çok vakit geçirirsiniz. Ayrıca mistik isimli canavarı keserek de kırmızı demir palaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece slotlardan yada mistik canavarını keserek sahip olduğumuz kırmızı demir palaya  haritada da belirli bölgelerinde mistik keserek sahip oluruz.

Haritada Seungryong vadisinin belirli bölgelerinde kırmızı demir pala düşmektedir. Bu belirli bölgelere gidip mistik keserek kırmızı demir pala itemine sahip olabilirsiniz. Ne kadar çok mistik keserseniz o kadar çok kırmızı demir pala itemi düşürme ihtimali artacaktır. Kırmızı demir pala düşürme ihtimalini artırmak için diğer itemleriniz de ki efsun bonuslarını kullanarak item düşürme şansınızı 2 kat artırabilirsiz. Kırmızı demir pala düşürmek biraz zor ve uzun zaman olduğu için vadide daha çok vakit geçireceksiniz bu yüzden pot adı verilen daha da anlaşılır bir şekilde söylemek gerekirse kırmızı ve mavi iksir slotlarınızı doldurmanız gerekir. Çünkü serbest modundaki kişiler sizi ya da farklı krallıktan oyuncular Kdp düşürmek için sizi kesebilir. Vadide çokça karşılaşılan olaylardan bir tanesidir. Sizde kırmızı demir pala itemine sahip olmak için yukarıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz ve uygulayabilirsiniz . Kırmızı Demir Pala oyun içerisinde birkaç farklı noktalardan düşerken, bu noktalara karakterinizi bota bırakarak da kdp çıkarabilirsiniz. Bu kdpleri karakteri bota bıraktıktan sonra günde birkaç taneye kadar elde edebilirsiniz. 

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 24.09.2016      Okunma: 1900
Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2020 | Emek Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020