Şeytan Kanadı Çakram Nerede Düşer

Öncelikle şeytan kanadı çakram hakkında biraz bilgi verelim ardından nereden düşer hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Metin2 oyununda bulunan silahlardan bir tanesi de şeytan kanadı çakramdır. Sadece ninja karakteri giyebilir. Şeytan kanadı çakram 75 leveldir ve eklenebilir taşlarla güçlendirebilirsiniz. Ayrıca şeytan kanadı çakram iteminin kendine özel artan azalan beceri hasarı vardır. Bunlar ortalama hasar ve beceri hasarıdır.

Şimdi şeytan kanadı çakram nerede çıkar?

Şeytan kanadı çakram sandıklardan çıkabilir. Bu sandiklar azrail sandığı ve örümcek barones sandığıdır. Şeytan kanadı çakram sadece sandıktan değil ayrıca setaou lideri, setaou komutanı, setaou savaşçısı, setaou avcısı olmak üzere 4 tane canavarı öldürerek şeytan kanadı çakramına sahip olma şansınız vardır.

Şeytan kanadı çakram hem sandıktan hemde canavarları keserek elde edilebildiği için sahip olma ihtimali yüksek olan bir itemdir.

Metin2 oyununda beğenilen ve popüler olan bu silahı daha güçlü hale getirmek için eklenebilir taşlar kullanabilirsiniz. Hangi taşlarla şeytan kanadı çakramı güçlendirebilirsiniz?

Lycanlara karşı güçlü taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninjadan koruyan taş, canavardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı ve öldürücü darbe taşı olmak üzere dokuz adet taş ile şeytan kanadı çakram iteminizi istediğiniz şekilde daha güçlü hale getirebilirsiniz. Sizde yazımızdan faydalanarak şeytan kanadı çakram silahını nasıl elde edilir ve eklenebilir taşlar hangileridir hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tarih: 22.11.2016      Okunma: 6895
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024