Ork Reisi Boss Rehberi

Evet sevgili arkadaşlar metin2 oynayıpta ork reisini herhalde duymayan yoktur. Peki bu ork reisi bossu nasıl bir canavardır, kesince bize hangi itemleri verir, nerede karşımıza çıkar bu soruların cevabını sizlere güzelce sunmaya çalışacağım.

Ork reisi bossu 50 level bir bosstur ve patron boss grubundandır. Ork reisi yanlız olarak değil yanında bir çok yaratıkla ortaya çıkar. Ork reisin yanında hangi yaratıklar vardır? Ork reisinin yanında 1 adet siyah ork, 1 adet siyah ork devi, 1 adet elit ork generali ve 1 adet elit ork büyücüsü ork reisine eşlik eder.

Ork reisinden birkaç tane item düşmektedir.

Ork reisi sandığı, temel taşı, ruh taşı, liderin ruh taşı, biyolog görevleri (90 level liderin notları) bu itemleri ork reisi keserek düşürebilirsiniz. Sadece bu itemler değil ork reisi sandığı içinden de bir çok güzel ve değerli itemler çıkmaktadır. Sandiğın içinden exp, yang, silah olarak elektromanyetik pala, su perisi kılıcı, şeytan çıkartma kılıcı, cennet ve dünya çanı, çakram, kutsal sert yay, şimsek bıçağı, kurtuluş yelpazesi, muharebe kılıcı çıkmaktadır. Ayrıca sandıktan zırh olarak altın taş zırh, öldürücü rüzgar takımı, turuncu kedi elbisesi, hayalet surat zırh ve takı olarak kristal kolye, kristal küpe ve kristal bilezik çıkmaktadır. Son olarak sandıktan kan hapı, tanrıçanın göz yaşı, gözlem bandı, kutsama kağıdı, tecrübe yüzüğü, hırsızın eldiveni, 20 adet cesaret pelerini, 10 adet yeşil iksir, lisans yüzüğü ve kaçağın pelerini itemleri çıkmaktadır.

Evet arkadaşlar bu güzel itemleri veren ork resini Seungryong vadisinde bulabilirsiniz. Ork reisini düşük levellerde kesmesi biraz zordur ancak grup halinde kesmeye çalışırsanız kolaylıkla kesebilir ve bu değerli itemlere sahip olabilirsiniz.

Tarih: 15.01.2017      Okunma: 4210
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024