Yeni Metin2 Pvp Tanıtım İndexi

Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi günümüzde metin2 pvp server kurmanın kolaylaşmasıyla beraber metin2 pvp serverler sayısında fevkalade bir artış gerçekleşti. Bu artışın ve kolaylığın da tabiki bir dezavantajı olacaktı. O da reklam yapmak. Pvp döneminin ilk zamanlarında yeni açılan oyunlar oyuncuyla dolup taşarken günümüzde boş, oyuncusuz serverler doldu taştı. Artık herkes server açıyor ve hemen hemen her server aynı özelliklere sahip oluyor. Her yer birbirine benzeyen serverler ile dolup taşarken siz serverinizi nasıl tanıtacaktınız ve nasıl oyuncu kazanacaktınız?

Burayı ticaret gibi düşünebilirsiniz. Ürününüz iyi olabilir ancak pazarlamasını iyi yapamıyorsanız kalitenizi gösteremezsiniz. Hatta bazı serverleri gördükçe bu oyun güzel değil ama çok oyuncusu var bile dediğiniz olabilir. Bunuda şöyle bir benzetme yapalım ticareti örnek verdik öyle devam edelim. Ürün kalitesiz ama iyi pazarlanıyor sizin ürününüz kaliteli ama tanıtımızı ilgi çekici ve şık bir şekilde yapamazsanız kalitesiz görünümü alıcak ve sonu hüsran olucaktır.

Sizlerle paylaşacağımız tasarım ile serverinizin özelliklerini ayrıntılı ve ilgi çekici bir şekilde paylaşabileceğiniz bir diğer deyişle de serverinizi iyi pazarlayabileceğiniz bir ortam oluşturacaksınız.

Kurulum ve Düzenlenecek Yerler

İndireceğiniz rar dosyasını açın ve içerisindeki index.html dosyasını kendinize göre düzenleyin ardından indirmiş olduğunuz klasörün içerisindeki dosyaları metin2 pvp serverinizin kurulu olduğu dizine yükleyin.

İndex.html içerisinde:

  1. 5 ile 10. satırları kendi server bilgilerinize göre düzenleyin. SEO içindir.
  2. 19. satıra server isminizi girin ve 21. satırda büyük harfler ile yazılan yerleri düzenleyin.
  3. 26 ile 29. satırları server linklerinize uygun şekilde düzenleyin.
  4. 606. satırda footer bilgisini düzenleyin.

Bunlar dikkat etmeniz gereken yerlerdir. Geri kalan server özellikleri ve resimlerini dosya içerisinde resim linklerini bulup değiştirebilir veya resim isimlerini değiştirmeden resimleri güncelleyerekte yapabilirsiniz.

Dipnot: Sayfa yüklendiğinde müzik çalmasını istiyorsanız index.html dosyasının en altına inin ve 609. satırdaki müzik dosyanızın adına göre değiştirin ardından müziğinizi index.html dosyasını yüklediğiniz yere atın.

Dipnot 2: En yüksek verimlilikte düzenleme yapabilmek için Notepad++ uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

⇒ Önizleme

⇒ İndir

Aklınıza takılan sorularınız veya sorunlarınızı yorum kısmından iletebilirsiniz.

Tarih: 25.09.2016      Okunma: 7445
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024