Metin2 Runik K覺l覺c覺

Geni kitledeki birçok oyuncunun gözde oyunu Metin2, son zamanlarda birçok yenilikten geçiyor. Bu yeniliklerden biri de oyuna yeni eklenen tek el silah覺, Runik K覺l覺c覺. Bu makalede Runik K覺l覺c覺 nedir ne deildir tüm detaylar覺yla birlikte bulabilirsiniz.

K覺l覺ç Hangi Seviye ve Karakter 襤çin?

K覺l覺c覺 kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olman覺z gerekmekte. 'Runik K覺l覺c覺' 'Savaç覺', 'Ninja' ve 'Sura' karakterleri için sunulan bir tek el silah覺.

K覺l覺c覺 Nerelerden Düürebilirim?

K覺l覺c覺 metin talar覺ndan ve canavarlardan düürme imkan覺m覺z yok. K覺l覺c覺n NPC sat覺覺 da bulunmuyor. K覺l覺c覺 bir yerlerden düüremiyoruz ancak Karanl覺覺n Sand覺覺'n覺 açarak düürme imkan覺na sahibiz.

Runik K覺l覺c覺 Elde Etme Yöntemleri

K覺l覺c覺 elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduunuz eyalara göre dilediiniz 2 yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi
Jae-Seon Kim'e:
- +5 veya üstü Muharebe K覺l覺c覺
- 10 Adet Yakut Oyma B覺ça覺
- 10 Adet Zümrüt 襤leme
- 100.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Runik K覺l覺c覺' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin baar覺s覺z olma ihtimali mevcuttur. 襤lem baar覺l覺 olduunda ise silahtaki bonus ve talar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi

Seon-Pyeong'a:
- +9 Triton K覺l覺c覺
- 3 Adet Eskrim Broürü
- 100 Adet Enerji Parças覺
- 2 Adet Kutsama Ka覺d覺
- 5.000.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Runik K覺l覺c覺' verir.

Önemli: Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi gördüünüz üzre Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz daha pahal覺d覺r. Bunun sebebi Seon Pyeong'dan elde etme yöntemi %100 ihtimalle size 'Runik K覺l覺c覺' verir, k覺l覺çtaki bonus ve talar ise sabit kal覺r.

Silah覺n En Yüksek Alabilecei Deerler (+9 için)
Sald覺r覺 Deeri : 403-457
Yar覺 襤nsanlara Kar覺 Güçlü : %15
Canavarlara Kar覺 Güçlü : %5
Sald覺r覺 H覺z覺 : Her seviyesi için +%15

Runik K覺l覺c覺, tek el kullanabileceiniz en güçlü silahlardan biri. Özellikle tek bir karakter için ç覺kar覺lmam覺 olmas覺 k覺l覺c覺n en güzel yanlar覺ndan birisi diyebiliriz. Her ne kadar risksiz yap覺l覺覺 çok ey istese de, ans覺n覺za güveniyorsan覺z Jae-Seon Kim'den yapabilirsiniz veya Karanl覺覺n Sand覺覺 düürüp açabilirsiniz. Hepinize k覺l覺c覺 elde etmenizi umarak iyi oyunlar dileriz.

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 19.09.2016      Okunma: 1222
 Payla
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakk覺nda

12.02.2015 y覺l覺nda yay覺n hayat覺na balayan pvp-serverler.org sitemiz 繹ncelikli amac覺 metin2 pvp serverlerin nitelikli tan覺t覺m覺n覺n yap覺lmas覺 ve oyunculara ulat覺r覺lmas覺yd覺. Daha sonralar覺 sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tan覺t覺mlar覺n覺 da eklemitir. Gelien ve deien pvp serverlere de ayak uydurarak kendini s羹rekli g羹ncelleyen ve en iyi olma yolunda emin ad覺mlarla ilerleyen sitemiz zaman i癟erisinde 繹zellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol d繹n羹羹ml羹 olarak adland覺r覺lan t羹rlerininde tan覺t覺m覺na imkan salamaktad覺r. Hep pvp server tan覺t覺m覺ndan bahsettik, peki ya bu kadar m覺 sadece? Tabiki hay覺r, blogumuz ile bata metin2 pvp serverler olmak 羹zere pvp serverler hakk覺nda sizler i癟in rehber niteliinde kaliteli i癟erikler 羹retiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2018 | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018