Metin2 Runik Kılıcı

Geniş kitledeki birçok oyuncunun gözde oyunu Metin2, son zamanlarda birçok yenilikten geçiyor. Bu yeniliklerden biri de oyuna yeni eklenen tek el silahı, Runik Kılıcı. Bu makalede Runik Kılıcı nedir ne değildir tüm detaylarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Kılıç Hangi Seviye ve Karakter İçin?

Kılıcı kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olmanız gerekmekte. 'Runik Kılıcı' 'Savaşçı', 'Ninja' ve 'Sura' karakterleri için sunulan bir tek el silahı.

Kılıcı Nerelerden Düşürebilirim?

Kılıcı metin taşlarından ve canavarlardan düşürme imkanımız yok. Kılıcın NPC satışı da bulunmuyor. Kılıcı bir yerlerden düşüremiyoruz ancak Karanlığın Sandığı'nı açarak düşürme imkanına sahibiz.

Runik Kılıcı Elde Etme Yöntemleri

Kılıcı elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduğunuz eşyalara göre dilediğiniz 2 yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi
Jae-Seon Kim'e:
- +5 veya üstü Muharebe Kılıcı
- 10 Adet Yakut Oyma Bıçağı
- 10 Adet Zümrüt İşleme
- 100.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Runik Kılıcı' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin başarısız olma ihtimali mevcuttur. İşlem başarılı olduğunda ise silahtaki bonus ve taşlar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi

Seon-Pyeong'a:
- +9 Triton Kılıcı
- 3 Adet Eskrim Broşürü
- 100 Adet Enerji Parçası
- 2 Adet Kutsama Kağıdı
- 5.000.000 Yang
verirseniz size 1 adet 'Runik Kılıcı' verir.

Önemli: Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi gördüğünüz üzre Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi Seon Pyeong'dan elde etme yöntemi %100 ihtimalle size 'Runik Kılıcı' verir, kılıçtaki bonus ve taşlar ise sabit kalır.

Silahın En Yüksek Alabileceği Değerler (+9 için)
Saldırı Değeri : 403-457
Yarı İnsanlara Karşı Güçlü : %15
Canavarlara Karşı Güçlü : %5
Saldırı Hızı : Her seviyesi için +%15

Runik Kılıcı, tek el kullanabileceğiniz en güçlü silahlardan biri. Özellikle tek bir karakter için çıkarılmamış olması kılıcın en güzel yanlarından birisi diyebiliriz. Her ne kadar risksiz yapılışı çok şey istese de, şansınıza güveniyorsanız Jae-Seon Kim'den yapabilirsiniz veya Karanlığın Sandığı düşürüp açabilirsiniz. Hepinize kılıcı elde etmenizi umarak iyi oyunlar dileriz.

Tarih: 19.09.2016      Okunma: 5725
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024