İtem Silme Questi (Edit Silme)

Merhabalar,

Bugün sizlere item silme questini paylaşacağız. Ancak burada bahsettiğimiz item silme questi Yaşlı Kadın'dan veya başka npclere eklenmiş sürükle-bırak sistemi ile çalışan ve istenilmeyen veya yere atılamayan itemleri silmeye çalışan quest değildir.

Bahsettiğimiz quest oyunda bulunmasını istemediğiniz itemleri otomatik olarak oyuncunun giriş yaptığında, level atladığında veya çıkış yaptığında hesabından otomatik olarak silinmesini sağlar.

Bir örnek ile anlatacak olursak serverinizde oto potlar (güneş iksiri vs.) mevcutsa oyuncuların envanterinde kırmızı iksir (o) veya kırmızı iksir (k) gibi itemlerin bulunması saçma ve gereksiz olur. Bu itemleri serverinizden otomatik olarak sildirebilirsiniz.

Kullanım alanını genişletebilirsiniz.

  • Quest kurulumunu bilmiyorsanız buraya tıklayın.

 

İtem silme questini indir

Tarih: 08.12.2016      Okunma: 4066
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024