Dokuz Kuyruk Boss Rehberi

Dokuz Kuyruk Boss Rehberi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere dokuz kuyruklu boss hakkında rehber niteliğinde bilgiler sunmaya çalışacağım.

Nedir bu dokuz kuyruklu boss, nerede çıkar?

Metin2 oyununun güçlü canavarlarından bir tanesi olan dokuz kuyruklu boss öldürürseniz çok güzel itemler çıkmaktadır. Ayrıca 90 Level olduğunuzda size biyologta bu canavarı bulmanızı isteyecektir. Dokuz kuyruklu boss yanlız değil yanında bir kaç tane güçlü yaratıklar ile karşımıza çıkar. Peki hangi yaratıklar ile karşımıza çıkar? Bu yaratıklar 3 adet buz golemi,1 adet yeti ve 1 adet büyülü buz ile bu yaratık karşımıza çıkar.

Dokuz kuyruklu boss 72 leveldir ve patron sınıfı canavarlar grubundandır. Bu güçlü boss 23.120 expe sahiptir. Bu canavar sohan dağı haritasında karşımıza çıkmaktadır. Genellikle sohan dağı haritasının en orta kısmında karşımıza çıkar.

Bu güçlü patron bossu kesersek bize hangi itemleri verir?

Eğer dokuz kuyruklu bossu kesersek bize dokuz kuyruklu sandığı, temel taşı, ruh taşı, kırmızı iksir, mavi iksir, liderin ruh taşı ve liderin notları adlı itemler dokuz kuyruklu bosstan düşmektedir.Ayrıca liderin ruh taşı ve liderin notları adlı itemler aynı zamanda görev itemlerindendir. Sizde sohan dağı haritasının en orta kısmında daha fazla vakit geçirerek Dokuz kuyruk bossunu kesersek bir çok önemli ve değerli itemelere sahip olabilirsiniz. Evet metin2 severler bu yazımızda size dokuz kuyruklu boss hakkında rehber niteliğinde bilgiler vermeye çalıştım umarım işinize yarayacak bilgiler vermişimdir.

Tarih: 26.11.2016      Okunma: 3601
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024