Metin2 Kolay Taş Kasma

Metin2 oyununda, silahlara ve zırhlara eklenebilen taşların +4 olanları oldukça değerli. Siz de size vereceğimiz bölgelerde metin taşları kırarak, taş kasabilir ve bunları satarak çarınıza değerli itemler satın alabilirsiniz.

1- 2. Köy

2. köyde çıkan 35. seviye metinler, zaman zaman +3 ve +4 taşlar atıyor. Bu metinler %15-25 arasında bir oranla bu taşları atsa da bu metinlerin size avantajı, 2. köyde sürekli olarak çıkmasıdır. Siz de her CH’de sıra sıra 2. köyü gezerek taş kasabilirsiniz

2- Çöl

Çölde çıkan Gölge ve Hırs metinleri, taş kasmak için oldukça kolay seçeneklerdir. Hırs metninden çıkan, Sohan dağı canavarları sizin için biraz uğraştırıcı olacaktır. Ancak metnin dropları bu uğraşa değecektir. Bununla birlikte, gölge metni de vadi slotlarını çıkararak daha kolay bir seçenek olabilir.

3- Vadi

Vadide bulunan 3 noktaya sürekli olarak Gölge Metni düşmektedir. Her CH’de çıkan bu metinleri kırarak kolayca taş kasabilirsiniz. Ayrıca, metinden çıkan slotlardan da çeşitli + basma itemleri düşürebilir ve satarak paranızı katlayabilirsiniz. 

4- Şeytan Kulesi

Şeytan kulesinde sürekli olarak 55. seviye metin bulunmaktadır. Bu metni kestikten sonra CH değiştirerek tekrar kesebilir ve kısa yoldan kolayca birkaç metin taşını kırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, Şeytan Kulesi’ndeki metni kırdıktan sonra düşen itemleri kulede kat çıkmadan önce toplamanızdır. 

Tarih: 09.10.2016      Okunma: 3234
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024