Metin2 Kolay Taş Kasma

Metin2 oyununda, silahlara ve zırhlara eklenebilen taşların +4 olanları oldukça değerli. Siz de size vereceğimiz bölgelerde metin taşları kırarak, taş kasabilir ve bunları satarak çarınıza değerli itemler satın alabilirsiniz.

1- 2. Köy

2. köyde çıkan 35. seviye metinler, zaman zaman +3 ve +4 taşlar atıyor. Bu metinler %15-25 arasında bir oranla bu taşları atsa da bu metinlerin size avantajı, 2. köyde sürekli olarak çıkmasıdır. Siz de her CH’de sıra sıra 2. köyü gezerek taş kasabilirsiniz

2- Çöl

Çölde çıkan Gölge ve Hırs metinleri, taş kasmak için oldukça kolay seçeneklerdir. Hırs metninden çıkan, Sohan dağı canavarları sizin için biraz uğraştırıcı olacaktır. Ancak metnin dropları bu uğraşa değecektir. Bununla birlikte, gölge metni de vadi slotlarını çıkararak daha kolay bir seçenek olabilir.

3- Vadi

Vadide bulunan 3 noktaya sürekli olarak Gölge Metni düşmektedir. Her CH’de çıkan bu metinleri kırarak kolayca taş kasabilirsiniz. Ayrıca, metinden çıkan slotlardan da çeşitli + basma itemleri düşürebilir ve satarak paranızı katlayabilirsiniz. 

4- Şeytan Kulesi

Şeytan kulesinde sürekli olarak 55. seviye metin bulunmaktadır. Bu metni kestikten sonra CH değiştirerek tekrar kesebilir ve kısa yoldan kolayca birkaç metin taşını kırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, Şeytan Kulesi’ndeki metni kırdıktan sonra düşen itemleri kulede kat çıkmadan önce toplamanızdır. 

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 09.10.2016      Okunma: 1705
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019