Dolunay Kılıcı Nerden Düşer

Metin2 Dolunay kılıcı değerli itemlerden bir tanesidir. Dolunay kılıcını leveliniz ne kadar yüksek ise sahip olma şansınız o kadar çoktur. Dolunay kılıcı çıkan yerlere gitmek için biraz iyi bir leveline sahip olmalısınız. Peki bu güzel itemlerden olan dolunay kılıcı nasıl temin edilir nerelerde çıkar bu dolunay kılıcı diye sorduğunuzu farz ederek anlatımımıza geçelim.

Öncelikle dolunay kılıcı bir kaç tane boss yardımı ile düşürebilirsiniz.Dolunay kılıcına sahip olmak için ikinci köyün sonlarına doğru karşılaşabileceğiniz vahşi asker, vahşi okçu, vahşi yüzbaşı adlı bosslardan düşürebilirsiniz. Bu üç tane bosslari keserek dolunay kılıcına sahip olabilirsiniz. Level 30 ve üzeri olan kişilerin kolaylıkla sahip olabileceği dolunay kılıcına biraz uğraşmak gerekiyor. 2. Köyde bulunan 'Vahşi’ ön adını almış slotları, Ch değiştirerek bulup kesebilir ve şansınızı arttırabilirsiniz.

Haritanın Seungryong vadisinin belirli bir bölgesinde 3 tane boss ile karşılaşabilir ve skill kullanmadan bossları keserek dolunay kılıcı düşürme yüzdesini artırabilirsiniz.

Sadece Seungryong vadisinin belirli bölgelerinde değil bazen haritanın bazı yerlerinde vahşi yüzbaşı, vahşi asker, vahşi okçu belirebilir ancak Seungryong vadisinde 2 veya 3 saat vakit geçirerek dolunay kılıcı düşürme şansınız neredeyse %95 düzeyinde olur. Yalnız şunu da belirtmekte fayda var dolunay kılıcını sadece siz değil diğer krallıkların karakterleri de dolunay kılıcı düşürmek için Seungryong vadisine gelecektir.Vadi ortak bir alan olduğu için bir çok krallıktan karakter gelir ve siz bu krallıkların karakterlerine karşı dikkatli olmalısınız. Size bu yazımızda dolunay kılıcı nereden  çıkar hakkında faydalı bilgiler vermeye çalıştım. Sizde bu faydalı bilgilerden faydalanabilirsiniz ve dolunay kılıcına sahip olma şansınız artırabilirsiniz. Dolunay kılıcını düşürmek için 2. Köy ve vadideki bossları takip ederek şansınızı arttırabilirsiniz. Kılıçları seri üretime geçirerek paranızı kısa zamanda katlayabilirsiniz. 

Tarih: 25.09.2016      Okunma: 6729
Karay Mt2

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023