Yıllardır Açık Metin2 Pvp Serverler

Oyuncular verdiği emeğinin karşılığının alınmasının yanı sıra emeklerinin ertesi güne kaybolup kaybolmayacağının garantisini aramaktadır ki buna da yeni metin2 pvp serverler içerisinde bulması güç bir durum haline gelmiştir. Genel olarak baktığımızda hangi metin2 pvp sitesine girdiğiniz zaman uzun ömürlü olduğu hakkında veya ne kadar süredir açık olduğunu, ne kadar açık kalacağını belirtirler ki oyuncular uzun soluklu olarak oyuna başladığında metin2 pvp oyununun kapanmayacağını bilerek daha rahat ve ileriyi düşünerek oynayabilir ki güvensizlik sezdiği zaman oyunda emek sarfetmeyecek veya yatırım yapmacaktır. Çünkü herhangi bir güvence olmadığından şüpheli bir tutum sergileyecek günümüzde her kişinin kalite amaçlı değil para amaçlı açtığı ve sonu hüsran olan oyunlarla sonuçlanacaktır. 

Metin2 pvplerin ayarlanması ve korunması için forumlarda; ücretsiz, üyeler tarafından bolca bilgi paylaşılmaktadır. Ancak bunu kalite amaçlı değilde para amaçlı kullanıp işin bu kadar kolay olmadığını sadece server açmakla bitmediğini anladıklarında kullanıcıyı düşünmeksizin serverler kapatılıyor ve tabiri caizse çöp server olarak adlandırdığımız listeye dahil oluyorlar.

Bizde sizler için bu sektöre yıllarını vermiş metin2 pvpleri derledik:

1- Lova MT2

1 başlangıç 105 level bitiş, editsiz ve bk düşürmeli olan Lova mt2, 2 yıl 8 aydır hizmet vermekte ve bunca zaman geçmesine rağmen popülerliğini korumuş hala daha +2500 online ile serüvenine devam etmekte.. Yeni bir emek servere başlamak isteyenler için ilk tavsiyemiz olan Lova mt2'de offline pazar olmadığını da söylemeden geçemeyeceğim. Bu serüvende yer almak ve özelliklerini incelemek için lova mt2'yi ziyaret edin.

2- Editsiz Pvp

Genel olarak Lova mt2 ile eşdeğer özelliklere sahip olan Editsiz Pvp için Lova mt2'nin bir üst dönemi desek yalan olmaz. Çünkü Editsiz Pvp tam 3 yıl 4 aydır hizmet vermekte. Online sayısına baktığımızda ise +1300 online ile bir destan yazmaya devam ediyor. Bu destansı yolculukta sizde kendi destanınızı yazmak istiyorsanız ne bekliyorsunuz hemen tıklayın ve Editsiz Pvp'e kaydolun.

3- Oliva MT2

Örneklere Lova ile başladık Lova ile devam edelim. Lova'ya başladım ortamı sarmadı beni diyorsanız sizlere Oliva'yı öneriyoruz. Lova'nın akran serveri diyebileceğimiz Oliva'da 2 yıl 6 aydır sorunsuz bir şekilde devam ederken +1500 online ile hatrı sayılır bir kesmin tercih ettiği server olmaya devam ediyor. Oliva'yı ziyaret etmek için tıklayın.

4- Ws MT2

Yukarıya baktığımızda genel olarak emek pvp serverlerin rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Ama bir yiğit çıkagelir ki wsliktir ve de tam 2 yıl 6 aydır açık. Evet! bu server bol dönüşümlü, wslik serverlerin öncüsü Ws mt2'den başkası değil. Bana gelmez öyle bk düşürmek, ben ölümüne savaşırım, savaşmak için doğmuşum diyorsan buyur sana ws mt2'nin anasayfa adresi :)

5- 2016 MT2 (Geleceğin Efsanesi)

Açılalı çok uzun bir yıl olmasa da uzun yıllar devam edeceğini kanıtlamış +1000 online oyuncu ile 1 yıl 1 aydır aktif olan 2016 MT2'ye baktığımızda eski emek anlayışının biraz değiştiğini görüyoruz. 1 başlangıç 120 bitiş yeni tr özellikleriyle donatılmış bk düşürmeli emek server. Yeni yılın ilk serveri sloganıyla başlayan ve adını da açıldığı yılın adından alan 2016 mt2'yi incelemek için tıklayın.

6- 2017 Pvp (Yeni Yetme)

Bu serveri bonus olarak ekliyoruz ama biliyoruz ki diğerlerinden hiçbir aşağı kalır yanı yok. Dahaca 1 aylık bile - Yeni yetme başlığını koymamızdaki önemli etken :) - olmamasına rağmen donatıldığı sorunsuz özellikleri sayesinde bu yolun yolcusu olduğunu gösteriyor. +2500 online sayısına sahip 2017 pvpyi ve yepyeni özelliklerini incelemek için tıklayın.

* Sizde bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz serverleri yorum olarak ekleyin, listemize dahil edelim.

 

Bu içerikte yer verdiğimiz tüm oyunlar kapanmıştır. Bu yüzden sizleri +6 yıldır aktif olan bir pvp server ile tanıştırmak istiyorum: Rina Mt2

65-250 level kendine has oyun yapısı, ilgili yönetici kadrosu, bol yenilik ve etkinlikleriyle savaşın ve maceranın son bulmadığı bir oyun! +3000 online oyuncu kitlesiyle birlikte sonsuz bir maceraya başlayın: www.rinamt2.com.tr

Tarih: 23.05.2017      Okunma: 11245
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024