Eternexus: Pack Açma ve Kapatma Programı

Günümüzde pvp server kuran bilişimlerin çoğalması ve metin2 pvp serverlerin fiyatlarının düşük olması nedeniyle bir çoğumuz metin2 pvp server kuruyoruz. Bilişimlerden alıp kurduğumuz serverlerde her ne kadar ayarlanarak gelmiş olsa da pack üzerinden oyunun birçok ayarını değiştirebiliriz veya eklemeler yapabiliriz. Bazılarımız ise hiç bilişim ile uğraşmadan direkt kendi sunucularımıza oyunumuzu kuruyoruz. Pack düzenleme için daha önceleri UnEPK programı vardı. Ama UnEPK günümüze geldikçe yeterli olmamaya başladı ve packimizi paketlerken bozma durumu oluşmaya başlamıştı. İhtiyaç olmaya başladıkça yeni nesil pack açma ve kapatma programı Eternexus bizlere merhaba dedi. Eternexus'un kullanımı UnEPK'ye göre daha basit ve hızlıdır. 

eternexus

Eternexus ile packi açma:

Pack açma işleminize başlamadan önce açmak istediğiniz pack dosyalarını indirmiş olduğunuz Eternexus programının kurulu olduğu klasöre atın. Daha sonra KilitOpen.exe açalım. Ardından File > Extract Archive'ye basın ve açmak istediğiniz .eix dosyasını seçin. İşlem tamamlandıktan sonra root.eix'i seçtiyseniz root adında klasör gelmiş olacaktır. İstediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

 

Eternexus ile pack kapatma:

Packimizi açtık değişikliklerimizi yaptık şimdi sıra kapatmaya geldi. Kapattıysanız eğer KilitOpen.exe'yi tekrar açın. File > Pack Archive'ye tıklayın. Düzenleme yaptığınız klasörü seçin. Program otomatik olarak eski root dosyalarınızı silip yenilerini ekleyecektir. Artık root dosyalarımızı veya hangi pack dosyasını düzenlediysek kopyalayıp oyunumuzun kurulu olduğu pack klasörünün içine atıyoruz ve işlemimiz tamamdır.

eternexus

 

Eternexus programını indirmek için tıklayın

Tarih: 28.05.2017      Okunma: 3503
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023Turna2
Anka2