Sarı Kaplan Hayaleti Boss Rehberi

Merhaba sevgili metin2 severler bugün sizlere sari kaplan hayaleti bossu hakkında güzel, faydalı ve önemli bilgiler vermeye çalışacağım. Kimdir bu sarı Kaplan hayaleti bossu, nerede karşımıza çıkar, kestigimizde hangi itemleri verir?

Evet arkadaşlar sarı Kaplan hayaleti bir tapınakçı bosstur. Sarı kaplan hayaleti bossu 75 leveldir ve patron bosstur. Tabi ki bu güçlü boss yalnız olarak karşımıza çıkmaz yanında bir kaç tane yaratık ile karşımıza çıkar. Sarı Kaplan hayaleti bossu yanında 3 adet kurbağa genareli ve 2 ağaç kurbağası lideri karşımıza çıkar. Bu patron boss bizim için çok önemlidir çünkü bize çok değerli bir sandık ve içinden çıkan bir çok güzel itemi vermektedir.

Evet sevgili metin2 severler şimdi bu patron bossu kesince bize güzel itemler verdiğini söylemiştik. Sarı kaplan hayaleti bossu kesince bize sarı Kaplan hayaleti sandığı, ruh taşı, temel taşı, liderin ruh taşı ve liderin notları isimli itemleri vermektedir.

Ayrıca liderin ruh taşı ve liderin notları görev itemlerindendir.

Yanlızca bu itemler değil aynı zamanda sandığın içinden de çok güzel itemler çıkmaktadır.

Sarı Kaplan hayaleti sandığı içinden exp, yang, silah, zırh, takı ve kan hapı, tanrıçanın göz yaşı, kutsama kağıdı, 1 saat kullanılabilir tecrübe yüzüğü, hırsızın eldiveni, 20 adet cesaret pelerini ve 30 adet yeşil iksir çıkmaktadır.

Peki hangi silahlar bu sandıktan çıkar?

Bu sandıktan şu silahlar çıkar: yıldırım kuşu çan, ejderha bıçağı, cennet kuşu yelpaze, hortlak dişi kılıcı, sarı ejderha yayı, partizan, muharebe silahları çıkmaktadır.

Zırh olarak sandıktan ejderha tanrısı zırh, küpe çiceği takım, soylu kadın elbisesi, ruh plaka zırh çıkmaktadır.
Takı olarak mor yakut kolye, ametist küpe, mor yakut bilezik çıkmaktadır.

Şimdi gelelim bu değerli ve bir çok itemi bize kazandıran sarı Kaplan hayaleti bossu nerede karşımıza çıkar ve nerede buluruz. Sarı kaplan hayaleti bossu hwang tapınağında karşımıza çıkar. Tapınağa vadiden ulaşabilirsiniz.

Tarih: 03.12.2016      Okunma: 5045
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024