Metin2 Azrail Nedir

Metin2’de 65, 70, 75. seviye aralığında silahları, 61 ve 66. seviye zırhları elde etmek isteyen oyuncuların ilk başvurduğu adres, Azrail. Şeytan kulesinin 8. katında yer alan Azrail’i keserek Azrail sandığı elde edebilir ve toplu şekilde açarak değerli birçok iteme sahip olabilirsiniz.

Azraile ulaşmak için şeytan kulesinin 8 katını çıkmanız gerekiyor. Her katta bulunan farklı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Kule demircisine kadar olan katlar kolay, diğer katlar ise bu katlara kıyasla oldukça zordur. 

Azrail nedir ve nasıl kesilir?

Azrail, oyundaki en yüksek HP değerine sahip bosslardan birisidir. Boss’un damage değeri fazla olmadığı için Azrail sizi kolay kolay kesemez ama, gerekli itemler yoksa siz de azraili kesemezsiniz. Öncelikle, silah, kask ve bileziğinizde canavarlara karşı güç efsunu olmalıdır. Kaskınızda ve silahınızda zehirleme değişimi, aynı zamanda sersemletme şansı olmalıdır. diğer bir efsun olarak itemlerinizde kritik ve delici vuruş efsunları olmalıdır. Silahın taşları ise öldürücü darbe taşı, kavrama taşı ve canavarlara karşı güç taşı olmalıdır. Bununla birlikte bazı kaynaklar yarı insanlara karşı gücün Azrail’e karşı işe aradığını söylese de kesin bir bilgi değildir. Bu itemleri tamamladıkta sonra, azraile vururken ileri atmamak için dönüşüm küresi elde etmeniz gerekiyor. Azrail’i, bir kere zehirledikten sonra zehir etkisi geçene kadar öldürmeniz gerekiyor. Saldırı değeriniz Azrail kesmek için bu itemlerle yeterli olacaktır ancak, siz yine de zehirledikten sonra hızlı davranmaya bakın.

Azrail’den 4 farklı item çıkmaktadır. Bunlar; ruh taşı, Azrail sandığı liderin notları ve liderin ruh taşıdır. Azrail kesildiğinde ortaya herhangi başka bir item düşürmez. İtem kazanmak için düşen azrail sandığını açmanız gerekiyor. 

Azrail sandığı içinden çıkan en değerli itemler, zehir kılıcı, şeytan kanadı çakram gibi 75. seviye ortalama ve beceri hasarına sahip itemlerdir. Bunun ardından yarı insan kılıcı ve siam bıçağı gibi 70. seviye silahları ve muharebe kılıcı, partizan gibi 65. seviye silahları da azrail sandığından elde edebilirsiniz. Aynı zamanda 61. ve 66. seviye zırhları da Azrail sandığından çıkmaktadır. Bunun yanı sıra boş diye nitelendirebileceğimiz takılar da bu sandıktan çıkabilir. Değerli bir itemi garantiye almak için 40 ve üzeri sayıda Azrail sandığını toplayarak birlikte açmayı deneyebilirsiniz.

Tarih: 02.10.2016      Okunma: 4713
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024