SYH Nerede Bulunur

Metin2 oyununda ninja karakterine sahip oyuncuların sahip olmak istediği güzel silahlardan bir tanesi de siyah yaprak hançerdir. Siyah yaprak hançer itemini 30 leveldir. Ayrıca bu itemi sadece ninja karakteri giyebilir ve 2 adet boş yuvası bulunmaktadır. Eklenebilir taşlarla istediğiniz gibi siyah yaprak hançeri iteminizi dilediğiniz şekilde güçlendirebilirsiniz.

Metin2 oyunundaki bu güzel iteme nasıl sahip olunur?

Bu iteme genellikle olduğu gibi canavar keserek sahip olabilirsiniz. Malesef sandık açarak bu iteme sahip olunamıyor. Peki hangi canavarları keserek siyah yaprak hançeri düşürebilirsiniz? Bu canavarlar 9 tanedir. Canavar çeşidi fazla olduğu için siyah yaprak hançere sahip olma şansınız yüksektir. Cesur büyük ork savaşçı, ork savaşçısı, scrofa, elit ork savaşçısı, elit ork gözcüsü, lanetli mavi kurt, lanetli kırmızı yaban domuzu, lanetli siyah ayı ve lanetli kurt canavarlarından şansınıza hangisi karşınıza çıkarsa çıkan canavarı keserek siyah yaprak hançer düşürme ihtimali vardır.

Yazımızın başında da dediğimiz gibi siyah yaprak hançeri eklenebilir taşlarla güçlendirebiliriz. Ben hangi taşlarla siyah yaprak hançeri güçlendirecem diyorsanız hemen yardımcı olalım. Siyah yaprak hançere lycanlara karşı güçlü taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, savaşçıdan korunma taşı, ninjadan korunma taşı, canavardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı ve öldürücü darbe taşı olmak üzere 9 adet taştan isteğinizi seçerek siyah yaprak hançerinizi güçlendirebilirsiniz.

İş pvp serverlere geldiğinde ise elde etmesi kolaydır. Genelde metin2 server sahipleri emek dahi olsa bu itemi npcye eklemektedir. Sizlere ise sadece yüksek ortalama getirmek ve taş basmak kalıcaktır.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 25.03.2017      Okunma: 1430
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019