Liderlik Kılavuzu Nedir ve Ne İşe Yarar

Liderlik Ne İşe Yarar

Liderlik grup liderinin grup üyelerine ek özellikler atamasını sağlar. Savaşlarda veya deneyim puanı kazanırken grubun gücünü artırabilir.

Grup lideri tarafından verilen yetenek sadece grup liderinin yakınındaysanız etkisini gösterir. Grup liderinden yeteri kadar uzaklaştığınızda size verilen yetenek artık kullanılamaz hale gelir. Etki alanı haritada grup liderinin görünebileceği uzaklık sınırı kadardır. 


Grup Lideri Nasıl Yetenek Verir

Grup üyelerine yetenek verebilmek için Liderlik puanının en az 10 olması gerekir. Her grup üyesine 1 yetenek verebilirsiniz. Bunun için grup listesinden yetenek vereceğimiz grup üyesini seçip, açılan menüden vereceğimiz yeteneği seçmemiz yeterlidir.

Liderlik Nasıl Geliştirilir

Seviye 1-20 : Bu seviye arasında Sun zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. 20 başarılı kitap okuduğunuzda Liderlik master seviyesine gelişecektir.

Seviye M1-M10 : Master seviyesinde geliştirebilmek için Wu Zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. Bu seviyeyi geliştirirken Grand seviyesine gelebilmek için toplamda 55 başarılı kitap okunmalıdır.

55 kitap karakter beceri gelişiminden de bildiğiniz üzere:

M1 den M2 --> 1 kitap
M2 den M3 --> 2 kitap
M3 den M4 --> 3 kitap
M4 den M5 --> 4 kitap
M5 den M6 --> 5 kitap
M6 dan M7 --> 6 kitap
M7 den M8 --> 7 kitap
M8 den M9 --> 8 kitap
M9 dan M10 --> 9 kitap
M10 dan G1 --> 10 kitap

şeklindedir.

Seviye G1-G10 : Perfect master seviyesine geliştirebilmek için WeiLiao Zi Savaş Sanatı kitabı okumalısınız. Perfect master seviyesine ulaşabilmek için şansınıza bağlı olarak minimum 10 tane başarıyla okumalısınız. Bu durum karakter becerilerindeki grand master ile benzerlik göstermektedir.

Liderlik ile Hangi Yetenekler Verilebilir

Saldırı değeri ( 10. seviye gereklidir)
Saldırı Hızı (M1 seviyesi gereklidir)
Max HP (M1 seviyesi gereklidir)
Beceri bekleme süresi azaltma (M6 seviyesi gereklidir)
Savunma gücü ( P seviyesi gereklidir)
Max SP (G6 seviyesi gereklidir)


Seviyeye göre yetenek değerleri

Tarih: 14.06.2017      Okunma: 3336
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024