Pana Mt2 Tanıtım İndexi Müzikli Resimli

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere sitemizde kısa bir zaman önce onaylama sistemini geri getirdiğimizi facebook sayfamızdan duyurmuştuk. Bu sabah onay bekleyen serverleri kontrol ederken Pana Mt2 tanıtımının giriş indexi hoşumuza gitti ve bunu sizlerle paylaşmak istedik.

Bir önceki index tanıtımımız server özelliklerinden çok görselliğe ve hitap eden bir index paylaşımıydı. Bu seferkiyse tek sayfada hem görsellik hem de server özelliklerini barındırabileceğiniz nitelikte.

İndexin içeriğini yine 2'ye ayırdık. Biri normal indexi diğeri ise genel ayarları yapabileceğiz sizler için derlediğimiz dosya. Bu dosyayı şu şekilde düzenledik:

 

İndex içerisindeki genel düzenlemeleri bu dosya sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin bundan başka yapabileceğiz index içerisindeki server tanıtım yazılarını düzenlemek. Bunuda index.php dosyasını Notepad++ ile açın ve değiştirmek istediğiniz yazıyı CTRL+F ile aratın ve değiştirin.

Dipnot: 521. - 524. satırlar arasında server dönüşüm resimleri yer almaktadır. Bu resimler hizli resim üzerinden yüklü olup değiştirmek için hizli resim linklerini değiştirmeniz yeterlidir.

Önizleme - İndir

Tarih: 01.05.2017      Okunma: 2527
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023Anka2
Turna2