Otomatik Event Questi

Merhabalar,

Oyuncular hep ilgi ister. Serverde bol bol eventler olsun ister. Ama sizinde eventleri saati saatine yapmak dışında bir çok işiniz var. Alınan hataları çözmelisiniz, ticketlere cevap vermelisiniz, serverinizi her daim takip etmeli ve bugları varsa fixlemelisiniz. İstekler doğrultusunda da serverinizi geliştirmelisiniz sanki böyle yazınca tüm günü kapsıyormuş gibi geliyor insana. Birde bunca işin arasında sosyal hayatınızı devam ettirmeniz gerekecek. Bir gün bilemedin iki gün idare edeceksiniz üçüncü gün sıkılacaksınız derken event yapmak hele hele saati saatine bölüp event yapmak hiç kolay olmayacak. Yapamayacaksınız oyuncular şikayet edecek kim bilir belki bazıları da hiç doğruluğu olmasa dahi ilgisiz gm diyip serveri bırakacaklar.

Hal böyle olunca bu quest sizin ilacınız olacak. Otomatik event questi ile 20:00 ile 21:00 arasında Parşomen Eventini hemen ardından 22:00 ile 23:00 arasında da Ayışığı Sandığı eventini otomatik olarak yapabilirsiniz.

→ Tek yapmanız gereken buradan otomatik event questini indirip oyununuza kurmak.

► Eğer quest yüklemeyi bilmiyorsanız buradan nasıl yüklendiğini öğrenebilirsiniz.

Dipnot:

Eventin gerçekleşme saatlerini değiştirmek istiyorsanız indirdiğiniz .quest uzantılı dosyayı Notepad++ ile açın ve 7. 9. 11. ve 13. satırdaki çift tırnak içerisindeki rakamları değiştirin. 24'lü saat sistemine göre yazın.

Tarih: 20.12.2016      Okunma: 4707
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024