Metin2 Ejder Dii K覺l覺c覺

Metin2'ye gün geçtikçe yeni silahlar, yeni özellikler ekleniyor. imdiki Metin2'ye bakt覺覺m覺zda eski Metin2'den eser bile yok. Oyuna son zamanlarda yeni eklenen k覺l覺çlardan biri olan Ejder Dii K覺l覺c覺 neymi ne deilmi bu makalede bulacaks覺n覺z.

K覺l覺ç Hangi Seviye ve Karakter 襤çin?

K覺l覺c覺 kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olman覺z gerekmekte. Ejder Dii K覺l覺c覺 sadece 'Sura' karakteri için ç覺kar覺lm覺 bir k覺l覺ç.

K覺l覺c覺 Nerelerden Düürebilirim?

K覺l覺c覺 metin talar覺ndan ve canavarlardan düürme imkan覺m覺z yok. K覺l覺c覺n NPC sat覺覺 da bulunmuyor. K覺l覺c覺 bir yerlerden düüremiyoruz ancak Karanl覺覺n Sand覺覺'n覺 açarak düürme imkan覺na sahibiz.

K覺l覺c覺 Elde Etme Yöntemleri

K覺l覺c覺 elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduunuz eyalara göre 2 yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi

Jae-Seon Kim'e :
- +5 veya üstü Hortlak Dii K覺l覺c覺
- 10 Adet Ametist Oyma B覺ça覺
- 10 Adet Yakut 襤leme
- 100.000 Yang
verdiinizde size 1 adet 'Ejder Dii K覺l覺c覺' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin baar覺s覺z olma ihtimali mevcuttur. 襤lem baar覺l覺 olduunda ise silahtaki bonus ve talar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi

Seon-Pyeong'a:
- +9 Kutsal K覺l覺ç veya +9 Keskin Pala
- 3 Adet Eskrim Broürü
- 100 Adet Enerji Parças覺
- 2 Adet Kutsama Ka覺d覺
- 5.000.000 Yang
verdiinizde size 1 adet 'Ejder Dii K覺l覺c覺' verir.

Önemli: Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi gördüünüz üzre Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz tuzludur. Bunun sebebi Seon Pyeong'dan elde etme yöntemi %100 ihtimalle size 'Ejder Dii K覺l覺c覺' verir, silahtaki bonus ve talar ise ayn覺 kal覺r.

Silah覺n En Yüksek Alabilecei Deerler (+9 için)
Sald覺r覺 Deeri : 366-414
Büyülü Sald覺r覺 Deeri : 399-461
Yar覺 襤nsanlara Kar覺 Güçlü : %5
Canavarlara Kar覺 Güçlü : %15
Sald覺r覺 H覺z覺 : Silah覺n her seviyesi için +%15

Silah gerçekten bir Sura için bulunmaz nimet. Ancak silah覺 ilk elde ettiinizde +9 Kutsal K覺l覺ç'tan biraz eksik kalabiliyor. Ejder Dii K覺l覺c覺'n覺n +9'u Kutsal K覺l覺ç'覺n +9'undan elbette ki güçlü. Ancak ilk çevirdiinizde Kutsal K覺l覺ç'tan güçlü hale gelmesi için +6/+7 seviyelerine getirmelisiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Ekleyen: rzgrtntm      Tarih: 18.09.2016      Okunma: 1192
 Payla
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakk覺nda

12.02.2015 y覺l覺nda yay覺n hayat覺na balayan pvp-serverler.org sitemiz 繹ncelikli amac覺 metin2 pvp serverlerin nitelikli tan覺t覺m覺n覺n yap覺lmas覺 ve oyunculara ulat覺r覺lmas覺yd覺. Daha sonralar覺 sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tan覺t覺mlar覺n覺 da eklemitir. Gelien ve deien pvp serverlere de ayak uydurarak kendini s羹rekli g羹ncelleyen ve en iyi olma yolunda emin ad覺mlarla ilerleyen sitemiz zaman i癟erisinde 繹zellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol d繹n羹羹ml羹 olarak adland覺r覺lan t羹rlerininde tan覺t覺m覺na imkan salamaktad覺r. Hep pvp server tan覺t覺m覺ndan bahsettik, peki ya bu kadar m覺 sadece? Tabiki hay覺r, blogumuz ile bata metin2 pvp serverler olmak 羹zere pvp serverler hakk覺nda sizler i癟in rehber niteliinde kaliteli i癟erikler 羹retiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2018 | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018