Gby Nerede Düşer

Metin2 oyunundaki değerli itemlerden bir tanesi de geyik boynuzu yaydır. Kısaca geyik boynuzu yaydan bahsetmek gerekirse kısaltılmış ismiyle gby bir ninja silahıdır. Sadece ninja karakteri giyebilir. Geyik boynuzu yay 30 level bir itemdir. Metin2 severlerin  beğendiği bir silah olan geyik boynuzunun 2 adet boş yuvası bulunmaktadır. Geyik boynuzu yayı eklenebilir taşlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Peki! Bu değerli itemi nasıl elde edebilirsiniz? Bu sorunun cevabını şöyle vereyim geyik boynuzu yayı belirli canavarları keserek elde edebilirsiniz. Geyik boynuzu yayı hiç bir sandığı açarak elde edemezsiniz. Geyik boynuzu yayı 4 adet canavarı keserek elde ederiz. Bu canavarlar sırayla şunlardır; vahşi okçu, vahşi uzman, yabani okçu ve yabani generaldir.

Şimdi de yazımıza geyik boynuzu yaya hangi taşları ekleyerek güçlendirme yapabiliriz ondan bahsedelim. Geyik boynuzu yayımıza lycanlara karşı güçlü taş, şamandan koruyan taş, suradan koruyan taş, savaşçıdan koruyan taş, ninja dan koruyan taş, canavardan koruyan taş, soğutma taşı, kavrama taşı ve öldürücü darbe taşı olmak üzere 9 adet eklenebilir taş kullanarak geyik boynuzu yayı güçlendirebilirsiniz. Evet metin2 pvp oyununu severek oynayanlar bu yazımızda sizlere geyik boynuzu yay nerede bulunur, eklenebilir taşlar ve geyik boynuzu yay hakkında faydalı bilgiler sunmaya çalıştım.

Tarih: 23.04.2017      Okunma: 3425
Hisar Mt2

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2023 | Orta Pvp Serverler 2023 | Wslik Pvp Serverler 2023Turna2
Turna2