Metin2 eytan Kulesi Rehberi

eytan Kulesi gibi esrarengiz yolculua Seongryong Vadisi'nde ortada bulunan Tap覺nak'a girince en üst kat覺nda bulunan eytan Kulesi Bekçisi'nden balamal覺s覺n覺z. Bu zorlu yolculukta sizi birbirinden zor tam 9 kat bekliyor. Bu katlar覺n herbirinde farkl覺 itemlere sahip olma ans覺n覺z mevcuttur. Laf覺 fazla uzatmadan size herbir kat覺n ayr覺 ayr覺 rehberliini yapaca覺m;

1. Kat: Dayan覺kl覺l覺k Metin'ini K覺r

Burada bulunan Dayan覺kl覺l覺k Metini (50 Seviye)'ni kesin.

 

2. Kat: Bütün Moblar覺 Kes

Bir sonraki kata ulamak için bütün moblar覺 temizlemeniz gerekiyor.

 

3. Kat: Bütün Moblar覺 ve eytan Kral覺 Kes

Bütün moblar覺 keserek bu katta bulunan eytan Kral覺 (BOSS) da kesmeni gerekir.

\\\ 

 Ad覺: eytan Kral

 Seviye: 75 

 S覺n覺f: Patron

 Düebilecek 襤temler: 60 seviye silahlar, Beceri Kitab覺, Ruh Ta覺

 

4. Kat: Doru Metni Bul ve K覺r

Öncelikle bu katta bulunan eytan Metini (55 Seviye)'ini kesmeniz gerekir. Metni kestikten sonra 7 adet Lanet Metini (60 Seviye) aras覺ndan doru olan bir metni bulman覺z için 15 dakika süreniz olacak. Bu Metinlerin aras覺ndan doru olan覺 bulmak ansa bal覺d覺r. Herhangi bir ipucu vs. bulunmamaktad覺r.

 

5. Kat: 20 Dakika Süresince 5 Mührü Aç

Bu katta bütün moblar üstümüze gelmektedir. Yapman覺z gereken eytan Okçu'lardan düen 5 adet mührü açacak anahtar覺 bulana kadar bütün moblar覺 kesin. Ancak dediim gibi dikkat etmeniz gereken Anahatlar eytan Okçu'lardan dümesidir. Tabi ki burada da 20 dakika gibi bir süreniz bulunmaktad覺r. Süre dolmadan her düen anahtar ile odadaki mührü açmay覺 ihmal etmeyin.

 

6. Kat: Bütün Moblar覺 ve Kibirli eytan Kral覺 Kes

Öncelikle bütün moblar覺 kesin ve Kibirli eytan Kral'a bulamay覺n. Bütün moblar覺 kestikten sonra Boss'u kesmeniz kolaylaacakt覺r. Eer yapabiliryorsan覺z Bütün moblar覺 kesmeden Boss'u kesmeniz bütün moblar覺 ortadan kald覺r覺r. Boss kesildikten sonra eytan Kulesi Demircisi; Z覺rh Ustas覺, Kuyumcu Ustas覺 ve Silah Ustas覺 olan 3 seçenekten sadece 1'i ortaya ç覺kar ve bu ansa bal覺d覺r.

\\

Ad: Kibirli eytan Kral

Seviye: 75

S覺n覺f: Patron

Düebilecek 襤temler: eytan Kral Sand覺覺, Ruh Ta覺, Liderin Ruhta覺 (Görev 襤temi)

 

Not: Bir üst kata ç覺kmak için 75 seviye ve üstü olman覺z gereklidir ve demirciye t覺klayarak ç覺k覺l覺r.  

 

7. Kat: Ölüm Metini'ini Kes ve Doru Haritay覺 Bul

Bulunan bütün Ölüm Metini (65 Seviye)'lerini kesmeniz gerekir. Metin'lerin hepsini kestikten sonra oda moblarla dolacak ve bir adet Katil Metini (70 Seviye) belirecektir. Metin k覺rd覺kça içinden bilinmeyen kutu ç覺kacakt覺r. Kutu içinden sizi üst kata ç覺karacak olan Zin-Sagui haritas覺n覺 bulana kadar metin keserek kutular覺 açman覺z gerekmektedir.

 

8. Kat: Doru Anahtar覺 Bulana Kadar Kes

Tüm moblar覺 doru anahtar覺 bulana kadar kesmek gerekir.

Sahte Anahtar: Bong-In-Anahtar

Doru Anahtar: Zin-Bong-In-Anahtar

Doru anahtar覺 bulduunuzda anahtar覺 katta bulunan taa sürükleyin ve son kata ulaman覺n tad覺na var覺n.

 

9. Kat: eytanlar覺n Lordu ile Yüzleme Vakti

Lucifer ile hesaplama vakti geldi ve geçiyor bile... Burada Lucifer'i haklay覺n ve ganimetleri elde edin :)

Önemli 襤pucular: Aa覺daki 3 ipucuna bal覺 kal覺nd覺覺 takdirde Lucifer'i haklaman覺z daha kolay olacakt覺r.

1-) Bütün moblar覺n Lucifer üzerindeki güç irtibat覺n覺 kesmek için moblar覺 yok edin. Bu sayede Lucifer hizmet edenlerine ulaamayacak ve güçsüzleecektir.

2-) Yan覺n覺zda Ejderha Yard覺m覺'na sahip aman bulundurun.

3-) Dönüüm Küresi kullan覺n.

\\

Ad: Lucifer

Seviye: 78

S覺n覺f: 5

Düebilecek 襤temler: Lucifer Sand覺覺 (65 - 75 Level Silah ve 66 Level Z覺rh Ç覺kma ans覺), Ruhta覺, Küçülen Kafa (eytan Katakombu'nda 3. kat覺n mührünü açmay覺 girmenizi salayan item)

 

襤yi anslar Dileriz :)

 

Ekleyen: wildliger      Tarih: 04.07.2017      Okunma: 814
 Payla
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakk覺nda

12.02.2015 y覺l覺nda yay覺n hayat覺na balayan pvp-serverler.org sitemiz 繹ncelikli amac覺 metin2 pvp serverlerin nitelikli tan覺t覺m覺n覺n yap覺lmas覺 ve oyunculara ulat覺r覺lmas覺yd覺. Daha sonralar覺 sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tan覺t覺mlar覺n覺 da eklemitir. Gelien ve deien pvp serverlere de ayak uydurarak kendini s羹rekli g羹ncelleyen ve en iyi olma yolunda emin ad覺mlarla ilerleyen sitemiz zaman i癟erisinde 繹zellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol d繹n羹羹ml羹 olarak adland覺r覺lan t羹rlerininde tan覺t覺m覺na imkan salamaktad覺r. Hep pvp server tan覺t覺m覺ndan bahsettik, peki ya bu kadar m覺 sadece? Tabiki hay覺r, blogumuz ile bata metin2 pvp serverler olmak 羹zere pvp serverler hakk覺nda sizler i癟in rehber niteliinde kaliteli i癟erikler 羹retiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2018 | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018