Metin2 Beş Element Kılıcı

Gün geçtikçe kendini ve oyunu geliştiren Metin2'ye, oyun zevkinizin artması ve farklı uğraşların olması için yeni özellikler ve itemler ekleniyor. Oyuna son zamanlarda eklenen yeni itemlerden birisi de 'Beş Element Kılıcı'. Kılıç hakkında neymiş ne değilmiş detaylı bilgiye bu makalede ulaşabilirsiniz.

Kılıç Hangi Seviye ve Karakter İçin?

Kılıcı kullanmak için 87 ve 87. seviyeden yüksek bir seviyeye sahip olmanız gerekmekte. 'Beş Element Kılıcı', 'Ninja' karakteri için çıkarılmış bir silah.

Kılıcı Nerelerden Düşürebilirim?

Kılıcı metin taşlarından ve canavarlardan düşürme imkanımız yok. Kılıcın NPC satışı da bulunmuyor. Kılıcı bir yerlerden düşüremiyoruz ancak Karanlığın Sandığı'nı açarak düşürme imkanına sahibiz.

Kılıcı Elde Etme Yöntemleri

Kılıcı elde etmek için 2 yöntem bulunmakta. Sahip olduğunuz eşyalara göre 2 yöntemden istediğiniz birini tercih edebilirsiniz.

1) Jae-Seon Kim'den Elde Etme Yöntemi

Jae-Seon Kim'e :
- +5 veya üstü Ejderha Bıçağı
- 10 Adet Bronz Kenet
- 10 Adet Safir Oyma Bıçağı
- 100.000 Yang
verdiğinizde size 1 adet 'Beş Element Kılıcı' verebilir.

Önemli: Jae-Seon Kim'den elde etme yönteminin başarısız olma ihtimali mevcuttur. İşlem başarılı olduğunda ise silahtaki bonus ve taşlar silinir.

2) Seon-Pyeong Elde Etme Yöntemi

Seon-Pyeong'a:
- +9 Ruhsuz Bıçak
- 3 Adet Eskrim Broşürü
- 100 Adet Enerji Parçası
- 2 Adet Kutsama Kağıdı
- 5.000.000 Yang
verdiğinizde size 1 adet 'Beş Element Kılıcı' verir.

Önemli: Kılıcı Seon-Pyeong'dan elde etmek için Jae-Seon Kim'den elde etme yöntemine göre biraz daha fazla item ve yang vermeliyiz. Bunun sebebi ise Seon-Pyeong'dan elde etme yöntemi size %100 ihtimalle 'Beş Element Kılıcı' verir, başarılı olunca efsun ve taşlar silinmez.

Silahın En Yüksek Alabileceği Değerler (+9 için)
Saldırı Değeri : 431-451
Yarı İnsanlara Karşı Güçlü : %15
Canavarlara Karşı Güçlü : %5
Saldırı Hızı : Silahın her seviyesi için +%15

Silah gerçekten 'Ninja' karakteri için gayet uygun bir silah. Risk olmadan elde etmek ve yükseltmek her ne kadar zor da olsa silah yüksek seviyelerde gücünü gösteriyor. Elde etme imkanınız varsa silahı elde edin ve hızlıca yükseltmeye çalışın. Hepinize iyi ve eğlenceli oyunlar dileriz.

Tarih: 19.09.2016      Okunma: 4464
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024