Karay Mt2 Yarı İnsan Nereden Çıkar

KCT Bilişimin yeni oyunu Karay Mt2'de diğer oyunlarında olduğu gibi savaşçının çift el dönüşümü yarı insan ile başlıyor. Peki bu yarı insan hangi boss ya da sandıklardan elde edilebilir?

  1. Lusifer sandığı
  2. Kırmızı ejderha sandığı

Lusifer Sandığı

Şeytan Kulesinin son katında yer alan Lusiferi öldürdüğünüzde Lusifer sandığı elde edebilirsiniz. Şeytan Kulesine yalnız bireysel olarak çıkabilirsiniz ve üst kata çıkmak için ilk katta yer alan Dayanıklılık Metnine son vuruşu yapmanız gerekmektedir.

Kırmızı Ejderha Sandığı

Kırmızı Ejderhadan elde edilebilir. En çok hasar atanlar arasından şansa bağlı olarak bir oyuncuya sandık düşer. Çöl ortasında yer alan Kırmızı Ejderha kesildiği andan itibaren her 1 saatte tekrar doğar.

Bu 2 sandık aynı zamanda Kırmızı Tüy Kalem yapımında da gerektiği için oyunda her zaman değerini korumaya devam etmektedir.

Tarih: 20.03.2021      Okunma: 1336
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024