Lol Mavi Öz Kazanma, Hızlı Mavi Öz Kasma

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere sezon 8 itibariyle İP dediğimiz İtibar Puanı kaldırıldı ve yerini Mavi Öz'e bıraktı. Mavi Öz, İP kaldırılmadan önce de vardı ama sadece şampiyonlara level atlatırken kullanıyorduk. Kullanım alanını daha da artırmak için İP'nin yerine geçmeyi de başardı.

Mavi Öz Nasıl Kazanılır

  1. Level Atlayarak
  2. Şampiyon Kristallerini Ayrıştırarak
  3. Hextech Sandığı açarak veya
  4. Günün İlk Galibiyeti görevini yaparak kazanabilirsiniz.

Şunu itiraf edelim ki Mavi Öz'ü eskisi gibi (ip varken) oyun oynadıkça kazanamıyorsunuz sadece Günün İlk Galibiyeti görevi ile çok cüzi bir miktarda elde edebilirsiniz.

Hal böyle olunca şampiyon satın almakta zorlaşıyor. Ama 30 level sınırı kaldırılarak hatta levele bir üst sınır getirmeyerek oyunculara sürekli Mavi Öz kazanabilecekleri bir açık kapı bırakmayı da ihmal etmediler.

Hızlı Mavi Öz Kasma

Hızlı Mavi Öz kazanabilmek için en önemli kaynağınız level atlamaktır. Hızlı level atlamak için en mantıklı seçim orta seviye botlara karşı seri bir şekilde oyun kazanmaktır. Böylece her oyununuz 10-15 dakika sürecek ve normal oyundaki gibi 40-45 dakikanızı heba etmeyeceksiniz. Ayrıyeten bozgun riskini de göz önünde bulundurursak tercih edilmeyesi bir oyun modu.

Level Kasarak Mavi Özümü Nasıl Artırırım

Her level atladığınızda bir seviye kapsülü kazanırsınız ve bu kapsül içerisinden direkt Mavi Öz ya da 1 veya birden fazla şampiyon kristali kazanırsınız. Dilerseniz bu şampiyon kristallerini ayrıştırarak Mavi Öz'e dönüştürebilir ya da istediğiniz ve sizde mevcut olmayan şampiyonu açmak için bekletebilirsiniz. Şampiyon kristalinden Mavi Öz ile etkinleştirirseniz daha az harcayacağınızı unutmayın.

Tabii botlara karşı oynarken oyun becerinizi geliştiremeyeceğinizi unutmayın ve sadece Mavi Öz ihtiyacınız oldukça seri kasmak için botlara karşı oynayın.

Hızlı level atlamak için Mağaza'dan Exp Takviyesi satın alabilirsiniz. Exp Takviyesi sizin daha hızlı level atlamanıza dolayısıyla daha hızlı Mavi Öz kasmanızı sağlayacaktır. Böylece Riot Games'in Mavi Öz ile güzel bir pazarlama taktiği yaptığını da farketmiş oluyoruz.

Tarih: 18.02.2018      Okunma: 27655
Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Server Tanıtımları

Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2024 | Orta Pvp Serverler 2024 | Wslik Pvp Serverler 2024