yeni bi başlangıç için

Zorluk
:
Emek
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
2222 okunma
Tıklanma
:
36 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Emek Metin2 Server: sefermt2 Tanıtımı

TR TİPİ ESKİ OYUNLARIN TADINI ARAYAN VE YENİ BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN UYARLANMIŞ YENİ SERVEREMİZA HER KESİ BEKLİYORUZ.

YENİ GM TAKIMIMIZA GM ALINACAKTIR BİLGİLİ VE PVP DEN ANLAYAN OYUNCULARA SAYGILI KİŞİLER BAŞVURABİLİR DETAYLI BİLGİ SAYFAMIZDADIR...

0 LVL BAŞLANGIÇ 105 LVL BİTİŞ

EDİTSİZ EŞİT OYUN

SAKİN VE SESSİZ Bİ BAŞLANGIÇ İÇİN

 

EMEK SERVER TR TİPİ YENİ BAŞLANGIÇ ARAYAN EDİTSİZ EŞİT Bİ OYUN İÇİN, TR TİP, METİN 2,

http://sefermetin2.tk/

 

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2018 | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018