WinnerMT2 | 1-105 Level | BK-Ruh Taşı Düşürmeli | Editsiz | Betalı Zor

Zorluk
:
Zor
E. tarihi
:
2017-07-25 01:12:52
Okunma
:
1589 okunma
Tıklanma
:
88 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Zor Metin2 Server: Winner Mt2 Tanıtımı

WinnerMT2.Com     

Aradığınız Herşey Burada ! Mücadele Hırs Azim Emek Zorluk Adalet Aktivite Eğlence

%100 Sunucu Koruması %100 Hile Koruması %100 Kaliteli 

Misyonumuz: WinnerMT2 Kuruluş Amacı Piyasadaki Kısa Süreli Serverlerin Aksine Uzun Ömürlü Olup İnsanların Hakkına Girmeyerek Onları Kandırmayarak Keyifli Bir Oyun Sunmaktır. Sizlerinde Gördüğü Gibi Çoğu Pvp İlk 105 Olana İphone 6S 2000 TL vs Diyerek Kendi Çarlarını 1.Getirip İnsanları Kandırmaktadır ya da Lonca Savaşı Turnuvası VS Turnuvası Diyerek Kendi Çarlarını Birinci Yapıp Vaad Edilen Ödülleri Vermemektedir. Amacımız Oyuncularımızı Kandırmak ya da Bu Şekilde Reklam Yapmak Değil! MücadeleciEğlenceli Bol Aktiviteli Bir Oyun Sunmaktır.

 

 

Vizyonumuz: WinnerMT2 Olarak Sezonluk Değil Ömürlük Geliyoruz. Yıllar Sonra Bu Sözleri Hep Birlikte Hatırlayıp Haklılarmış Dedirtmektir. Özellikle Yaz Aylarında Çoğalan Pvp Serverlerini Hep Birlikte İzlemekteyiz. Bir Haftada Bile Kapanan Birçok Server Görmekteyiz. Vizyonumuz ; İnsanların Kandırılmasını Engelleyerek Herkesi WinnerMT2 Çatısı Altında Toplamak Olacaktır. Size Yalan Vaadlerde Bulunmuyoruz. Tam Oyun Zevkini Yaşatacağımıza Söz Veriyoruz.

Neden WinnerMT2 ?

Oyunumuzun Amacı Oyunucularımızı Paraya Yöneltmek Olmamakla Birlikte İyi Bir Oyuncu Olabilmek İçin İtem Satın Almak Zorunda Kalmayarak Tüm İtemleri Oyun İçerisinde Elde Edebilecektir. Oyunda Olmayan Hiçbir İtem Nesne Markette Olmayacaktır. Söz Veriyoruz !

Asıl Amacımız Zor Bir Mücadele Ortamı Oluşturarak Para Verenin Değilde Emek Verenin Daha Güçlü Olduğu Herkesin Zevk Alacağı Emek Verip Emeklerinin Boşa Gitmeyeceği Bir Ortam Sağlamaktır.

Oyun İçi Sırf Görsellik Olsun Diye Saçma Sapan Özellikler Eklenmemiştir. Oyunumuz Kesinlikle Bugsuz ve Lagsızdır. Sade Güzel ve Gerekli Eklentiler İle Hızlı Bir Oyun Olarak Kodlanmıştır.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019