Trauma2 Tr ile birebir server 1 başla 120 bitir

Zorluk
:
Zor
E. tarihi
:
2017-07-29 15:39:38
Okunma
:
2358 okunma
Tıklanma
:
232 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Zor Metin2 Server: Trauma2 Tanıtımı

Açılış Tarihi : 4 Ağustos Cuma 20:00 !
► 1 Seviye başlangıç, 120 Seviye bitiş.
► Sorunsuz Kuşaklı, Simyalı, Kemerli TR ile 1'e 1 server !
► 200'lü Taş sistemi ( Npc'ye satarak yang kasabilirsiniz.)
► Sorunsuz İTEM ARAMA SİSTEMİ. ( Kuşaklı serverlarda bir ilk!)
► Ch1 Seçmeli, Ch2 yazmalı ejder sistemi! ( Kaymalı sistem bot açılması imkansız. )
► Çevrimdışı (Offline) Pazar Sistemi!
► Kim, kaç defa ejderi yok etmiş? Sistemi! (New)
► Başka bayrakta pazar kurma engeli ( Nedir bu ? ; Her oyuncumuz kendi bayrağında pazar kurabilir. Bu sayede 3 bayrağımıda eşit oyuncularımız olur. Hem her bayrak canlı olur. Hemde yapılacak İmparatorluk Savaşları'nda haksız rekabet önlenmiş olur.)
► 7/24 Ticket sistemi, anında cevap!
► Daha detaylı tanıtım için takipte kalın!
Kasılırken ve item basarken zevk alacağınız, ticaretin sürekli aktif olacağı bir server !
Ayrıntılı tanıtım : www.trauma2.org
- Bu sistem fırsatçı, ekmek elden su gölden diye geçinen hırsız arkadaşlarımızı biraz üzecek \\:).
● Oyundan çıkarken hesabınızı dilediğiniz tarihe kadar dondurabilirsiniz. Örneğin; 2 günlük hesabınızı donduracaksınız. Tarihi yazdınız o gün dolmadan hiç bir şekilde hesabınıza erişemezsiniz.Bu süreyi sıfırlamak için www.trauma2.org sitesine giriş yapmanız gerekmekte. Giriş yapmanız için 2 seçeneğiniz var. 1.si SMS ile doğrulama. 2.si E-posta adresine kod gönderimi.
● Bu sistem şu şekilde de kullanılabilir ; Hergün çıkış yaparken hesabınızı dondurup, daha sonrasında siteden aktifleştirebilirsiniz. %100 güvenlik...

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019