0 oy
327 gösterim
Metin2 kategorisinde VİP (47 puan)   sordu
Warning: include(konuSlider.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Warning: include(konuSlider.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Warning: include(): Failed opening 'konuSlider.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Oto av ile oyuna yeni bir soluk geldi ve birçoğumuza göre en sıkıcı kısmı olan kasılma konusunda biraz daha rahatlamış olduk. Ancak her sistemde olduğu gibi bazı sorunlar çıkıyor karşımıza. Bunlardan birisi de kasılma esnasında hava kılıcı veya güçlü beden gibi skillerin yarıda kapanıyor olması. Bunun bilinen 2 sebebi var.

  • Skill bekleme süresinin, skilin aktiflik süresinden kısa olması
Biraz karmaşık oldu şöyle açıklayayım. Güçlü beden becerinizin bekleme süresi 100sn olsun. Güçlü bedenin aktif kalma süresi de 150sn olduğunu varsayalım. Oto avdaki sistem beceri bekleme süresine odaklı çalıştığından ve beceriler tam kapanmadan yeniden açıldığında süre yenilenmediğinden, güçlü bedene basıldığında o an aktif olan süre sıfırlanmıyor ve kalan 50 sn kadar açık kalıyor. Daha sonra kapanıyor bu sırada da bizim 100sn de gelen becerimizin bekleme süresinin dolmasına 50sn daha kalıyor. 
Bekleme süresinde azalma gibi efsunlarla ve daha yüksek seviyelerde daha hızlı dolduğu için bu sürenin 80 sn olduğunu düşünürsek neredeyse yarısı kadar güçlü bedensiz kalıyor çar. En bilindik ve henüz tam çözümüne ulaşılamamış sebep bu.
  • Kasıldığınız yerdeki slotlardan sersem yemek
Çok düşük bir ihtimal de olsa kasıldığınız slotlardan sersemletme yemek de güçlü beden ve hava kılıcı gibi efsunlarınızın kapanmasına yol açabiliyor. Sersemliğe karşı bağışıklıklı kalkanınız varsa bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Mathe Forum Schule und Studenten
Hoş geldiniz!
Pvp-Serverler.org'un Soru Cevap sayfasında metin2 veya pvp serverler ile ilgili kayıt olmaksızın sorular sorabilir, sorulan sorulara cevaplar verebilir ve de cevapları yorumlayabilirsiniz.
...