0 oy
27 gösterim
League of Legends kategorisinde VİP (47 puan)   sordu
Warning: include(konuSlider.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Warning: include(konuSlider.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Warning: include(): Failed opening 'konuSlider.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ruzgarta/public_html/pvp-serverler.org/soru-cevap/qa-theme/SnowFlat/qa-theme.php on line 765

Sizde TR sunucusundan sıkılıp daha eğlenceli oyunlar için hesabınızı Weste taşıdıysanız veya yeni hesap açtıysanız bu durumu yaşamanız muhtemel. Aslında orta düzey ingilizceniz varsa zorlanmadan kullanabilirsiniz ancak item seçimi yaparken veya oyun ayarlarında bir şeyi değiştirmeniz gerektiğinde durum karmaşıklaşabiliyor.

Neyseki bu durumun çok basit bir çözümü var.

* Bu işlemi kesinlikle oyun kapalıyken yapmalısınız!

Lol dosyalarının bulunduğu klasöre girin (eğer anasayfa simgesiyle giriş yapıyorsanız sağ tık > özellikler > dosya konumunu aç komutuyla direkt dosyaların bulunduğu dizine girebilirsiniz.)

Dizine girdikten sonra Config adlı klasöre giriş yapın ve burada LeagueClientSettings.yaml isimli bir dosya var onu not defteri veya notepad++ ile açın.

Hemen üst satırlarda (10. satır)

locale : "en_GB"

region: "EUW"

kısmını göreceksiniz locale kısmını tr_TR ile değiştirelim ve dosyayı kaydedip oyunumuzu yeniden başlatalım. Burada anasayfa içerikleri dahil tümü Türkçe olacaktır. Bu yüzden 2,5-4 gb arasında dil paketi yükleyebilir.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Mathe Forum Schule und Studenten
Hoş geldiniz!
Pvp-Serverler.org'un Soru Cevap sayfasında metin2 veya pvp serverler ile ilgili kayıt olmaksızın sorular sorabilir, sorulan sorulara cevaplar verebilir ve de cevapları yorumlayabilirsiniz.
...