Sexy KO Efsane Geri döndü

Zorluk
:
PK
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
8855 okunma
Tıklanma
:
340 site tıklaması
Knight Pvp Serverler

PK Knight Server: Sexy-KO Bilen bilir bilmeyen gelir öğrenir :) Tanıtımı

Sexy Ko

Efsane PVP Sexy-KO Geri döndü. Bilen bilir bilmeyen gelir öğrenir. Ben burda sizlere server öyle server şöyle demiyecem. Herkez mutlaka bir pvp oynamıştır. Dünyayı yeniden keşfetmedik. Kod yapıları server türü aynıdır. Kimsede işin kod kısmına bakmaz. Bizi ilgilendiren oyuncuların deneyiminin , oyun heyacanını yarıda kesilmemesi. Kesinti yok Kapanma YOK: 

Neden Sexy-KO Oynarız.Oyun firmaları gözümüzü ceplerimize dikmiş.Bir çok oyuncu oynadığı oyunun tüm deneyimlerini yaşamadan oyunu bırakmak zorunda kalıyor. Neden mi Herkez parası kadar oynuyor. 
PVP lerde level kasma sorunu olmuyor genelde PK serverler için söylüyorum. 

.Sexy-KO amacı para olmayan bir Knight online PVP'dir. İşlerinde uzman Mühendisler tarafından yapılmış bir PVP oyunudur.Amac muhteşem bir oyun deneyimi yaşamak. Ayrıca sorunları çözebilecek deneyime sahip tek PVP Sexy-KO. 

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sorun olabilir... Yapmamız gereken oldukça basittir. Sorun olduğunda Forumda,Facebookta,Oyun içindeki GM lere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. 

 

İstek ve önerileriniz bizim için önemli. Siz isteyin biz sizi bekletmeyiz. Deneyin görün :) 

 

Oyunu oynamak ve oyun hakkında bilgi almak için  Tıklayın : http://goo.gl/vyOxhM...

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019