Pvp Serverleri Test Edin

Metin2 Pvp Serverler Işınlanma Yüzüğü

Bildiğiniz üzere metin2 pvp serverler içerisinde kullanılan eşyaların hepsinin bir süresi veya kullanım kapasitesi olmaktadır. Ancak bu süreler ve sınırlamalar metin2 pvp serverler içerisinde kaldırıldı veya süresi fazlasıyla uzatıldı. Işınlanma yüzüğü de oyuncuların metin2 pvp serverler içerisinde çok sevdiği bir nesnedir. Normalde 50 kullanım sonrası bir daha kullanılamaz nesne market içerisinden yenilenmesi gerekir ancak metin2 pvp serverler içerisinde herhangi bir kullanım sınırı yoktur. Ayrıca bazı metin2 pvp serverler dışında yüzük ile her yere ışınlanamazsınız. Işınlanmak istediğiniz zaman  soru sorulacaktır. Bu soruda nereye ışınlanabileceğinizi seçebileceksiniz. Ayrıca normal de 50. seviye olmadan bu yüzüğü kullanmanız mümkün değilken sadece metin2 pvp serverler içerisinde mümkün hale gelmiştir.

Metin2 Pvp Dönüşüm Küreleri

Bazen zor veya emek metin2 pvp adreslerinde oynayan oyuncular boss yaratıklar ile karşılaşınca zorlandığı zamanlar olabilir ancak metin2 pvp içerisinde kullanılan eşyaların farkında olmadan boss ile savaşmaya girerse zorlanabilir. Oyuncu metin2 pvp içerisindeki dönüşüm kürelerini kullanınca hem canavarlara daha fazla hasar verecektir hem de boss canavarların kendi canlarını tekrar doldurmasına engel olabilecektir. Boss canavarların kendi canlarını sürekli doldurması işinizi uzatacaktır ki bu durumda boss canavarı yenmeyi zorlaştıran en önemli özelliklerdendir. Ancak her dönüşüm küresi bunu yapabilir durumu söz konusu değildir.

Pvp Serverleri Test Edin

Orijinal oyunda almak istediğiniz eşyanın size ne kadar fayda sağlayabileceğinizi bilmiyorsanız pvp serverleri kullanarak alıp almama konusunda kararınızı verebilirsiniz ki online oyunlarda alınan bir eşya kesinlikle iade edilmezken pvp serverler de bu eşyaları ücretsiz olarak alıp test etme şansına sahipsiniz. İki silah arasında kaldıysanız ve ikisi de neredeyse eş özelliklere sahipse bu iki silahtan hangisinin kullanışı daha iyi test edebileceğiniz pvp serverler bulunmaktadır.  Bazı oyunlar hiç üyelik olmadığı için bu durum söz konusu değildir. Test amaçlı kullanmak istiyor olsanız bile pvp serverler içerisinde bir üyelik açmanız gerekecektir aksi halde test etmenize pvp serverler izin vermeyecektir.

Tarih: 08.09.2016      Okunma: 3414
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020