Pvp Serverlerde Şebnem Sularının Önemi

Pvp Serverlerde Şebnem Suyu Neden Önemli

Şebnem suyu pvp serverler içerisinde birçok item gibi önemli olan şeylerden sadece 1 tanesidir. Bazı pvp server sahipleri bu ürünlerin elde edilmesini ve satılırken yüksek fiyatlara satılmasına neden oluyor. Oyunda ne kadar düşeceğini ayarlama şansı olması nedeniyle bu konuda fiyatı da ayarlama şansı bulunmaktadır. NPC karakterler de ise yine ayarlanabilir olması nedeniyle ucuz fiyatlara gelmiyor. Bu ürünün değerli olması karakterin gücünü bir hayli fazla arttırmasından dolayı önemli oluyor. Aldığınız hasarı yarı yarıya azaltma kritik vurma şansını arttırma vuruş gücünü arttırma derken bir hayli iyi bir özellik sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle şebnem suyu konusunda öğrenmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır. Nasıl elde edilir nasıl satın alınır en ucuza nerde bulunur ? gibi sorulara cevap bulmak kolay olacaktır. Hemen aşağıda açıklayalım.


Metin2 Pvp Serverlerde Şebnem Suyu Pahalı ise
Metin2 pvp serverler NPC karakterlerde şebnem suyuna baktınız ancak almak bir hayli zamanınızı alacak gibiyse yapmanız gereken kendi kendimize üretmek olacak. Öncelikle her su farklı bir bitkiden üretilir. Bir örnek ile açıklayacak olursak sim suyunu örnek alalım. Sim suyunu elde etmek istiyorsanız şeftali çiçeği suyu ve leylak çiçeğine sahip olmanız gerekmektedir. Dok suyu istiyorsanız can çiçeği suyuna ve yine leylak çiçeğine sahip olmanız gerekiyor. Anlayacağınız her suyun kendine özgü bir isteği bulunmaktadır.  Bitkiler bulmak ise oldukça kolaydır çünkü genelde kasılırken ortaya çıkan bu bitkiler önemsiz olarak görülür ancak birleştirildikleri zaman bir savaşın kaderini değiştirebilir.


Suların Karakterlere Etkisi Nedir?

Şebnem  suyu , dok suyu , sim suyu , mong suyu ve buna benzer bir çok su ile savaşlarda ön plana çıkın herkesin önemsiz gördüğüne bakmayın aslında gerçekten önem arz eden eşyalardır. Örnek olarak metin2 pvp serverler de zihinsel bir savaşçı karakterine sahipseniz kesinlikle dok suyunu elde etmeniz gerekir. Savaşçı karakter tamamen vuruş gücüne dayalı olması nedeniyle kritik vuruşları arttırmak isterseniz dok suyu  kritik vurma şansını arttırmaktadır. Bu sayede olduğunuz güçten daha fazlasını sürekli olarak vurabilirsiniz.

Tarih: 08.05.2017      Okunma: 1003
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020