Pvp Serverlerde Fenomen Olmak

Ünlü Olmak

Metin2 pvp serverler içerisinde oyuncular zaten istediği kadar eşyaya sahip ve güçlü karakterler olmasında dolayı asıl amaç tanınan bir oyuncu olmak oluyor. Eğer siz de daha fazla popülerlik istiyorsanız bir lonca bulmalı ve sürekli olarak oyunda aktif olmanız gerekmektedir. Genelde birçok serverde oyuncuların ne kadar oyunda kaldığına bakılır bu sayede hesabında değeri ortaya çıkar. Bazı oyuncular uzun süre oynamış olsa da en yüksek seviyede olmaması nedeniyle birinci olamaz. Ancak ne zaman seviyesi en üste ulaşırsa o zaman birinci olabilir. Yani ünlü olmak için seviye en üstte olması gerekiyor buna ek olarak da oyun süresinin aynı seviyede olanlardan yüksek olması gerek.

Pvp Serverlerde LAG Olmasını İstemiyorsanız

Pvp serverler oyuncuların oyun zorluklarından kurtuldukları platformlardır. Bu nedenle en baştan düzenlemeler yapılır ancak bu düzenlemeler de oyunda bir takım hatalar olmasına neden olur. Metin2 pvp serverler yöneticisiyseniz bu konuda serveriniz içerisinde LAG sorunu olmasını istemiyorsanız yapmanız gereken bir takım işlemler var.

İlk kontrol etmeniz gereken RAM kapasitesi oluyor. RAM kapasitesi oyuncu sayısına göre her zaman daha yüksek olması gerekiyor. Aksi halde şikayetler kısmında bir hayli fazla LAG şikayeti görebilirsiniz. İnternet hızınız en az 100 Mbs olması gerekiyor.  VDS kullanıyorsa server sahibi LAG sorunu konusunda LAG kaçınılmaz oluyor. Bu yüzden biraz paraya kıyarak deicated makine ile serverinize internet konusunda problem yaşatmazsınız.

Metin2 Pvp Serverler de Güçlü Karakterler

Oyuncular arasında oyunu ezbere her adımını bilen de var ilk defa giriş yapacak olanda var. Bu nedenle oyunculara başlamadan önce bir takım bilgiler verelim.  En güçlü karakter kavramını bir kenara atmak gerekiyor. Oyuncu karakterini efsunlar , yetenekler ve aldığı eşyalar ile donatarak çok farklı bir karakter oluşturabilir. Seçenek çok olmasından dolayı oyuncular metin2 pvp serverler içerisinde birbirinden çok farklı karakterler yapabiliyorlar. Ancak zihinsel savaşçılar favori karakter arasında yer alır. Oyuncular bu karakteri geliştirmede daha rahattır çünkü birçok itemi uygun fiyata bulabiliyorlar.  Ancak hangi karakteri tercih ederseniz edin oyunda denge sağlanmıştır bu konuda.

Tarih: 10.05.2017      Okunma: 1157
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020