Pvp Serverler ve Zırhlar

Metin2 Pvp Serverler Zırhlar

Orijinal oyun ile metin2 pvp serverler arasındaki farkın en az olduğu kısım bu olsa gerek. Genelde bu ayarları editli olsa bile düzenlemek istemeyen metin2 pvp serverlerin kurucuları bu ayarı açtığı zaman yüzlerce ayarı baştan aşağı düzenlemesi gerekiyor. Tüm karakterlerin kendine göre zırhı vardır ve her seviyede ayrı zırh almaktadır. Emek metin2 pvp serverler içerisinde görebileceğiniz bir durum. En iyi zırhı alan en iyi savunmayı yapıyor anlamına gelmez. Oyun metin2 pvp serverler olunca en iyi oynayan kazanır mantığı ile çalışmaktadır. Bazı oyuncular tüm parasını saldırıya harcar en iyi zırhı iki saniyede harcar, bazı oyuncularda tüm parasını savunmaya harcar en ağır saldırılardan sağ kurtulur.

Metin2 Pvp Zırh Yuvaları

Zırh yuvaları her karakterin her zırhında yer alan ancak sayılarında farklılık gösteren bir özelliktir. Zırhı için güçlendirme almak isteyen işlenmiş cevher eklemek isteyen veya ekleyeceği taşlar ile zırhının gücüne güç katmak isteyen metin2 pvp oyuncular her zırha istediği kadar cevher ekleseydi olacakları tahmin edebilirsiniz. Her zırh için belli bir yuva sayısı var bu sayısı dışında ekstradan cevher eklenemez veya güçlendirici taşlar kullanılamaz. Örnek olarak ilk seviyede zırhınıza sadece bir güçlendirici eklenebilir ki son seviyede açılan bir zırh içinde 3 yuva mevcuttur. Burada eklenecek taşlarda farklılık gösteriyor yani 100 seviye fark var 2 tane mi ekleniyor fazladan dememek lazım. Eklenecek taşlarda farklılık gösteriyor.

Pvp Serverleri Tanıtmak

Reklamlar ve oylar ile tanıtım sitelerinde pvp serverleri çok kolayca tanıtıp kısa sürede binlerce oyuncuya kavuşabilirsiniz ki bu durumu birçok pvp serverlerin açıklamasında göreceksiniz çünkü kısa sürede çok oyuncuya sahip olmak ya reklam ya da pvp serverlerin çok kaliteli olmasından kaynaklanıyor. Eğer pvp serverler çok kaliteli olarak açılmışsa ve reklam alınmışsa kalıcı bir kitle oluştuğu söylenebilir. Reklamlar ile tanıttıktan sonra eğer pvp serverler kaliteli değilse kısa süreli oyunculardan sonra pvp serverler ilk haline dönmeye başlayacaktır .

Tarih: 15.09.2016      Okunma: 1598
Yorumlar
Mery Mt2
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020